سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آذوقه رساني به گيلاني هاي گرفتار دربرف وسرما(تصاویر)

رییس جمهور سه وزیر کابینه را موظف کرد تا در اسرع وقت پیگیری‌های لازم را در راستای بهبود شرایط مردم در زمینه تامین آب، برق و وسایل گرمایشی و تسریع در روند کمک رسانی و ارائه خدمات مناسب انجام دهند.
آذوقه رساني به گيلاني هاي گرفتار دربرف وسرما(تصاویر)

- یک میلیون و635 هزارلیتر نفت سفید در3 روزگذشته درمناطق روستایی وسخت گذر وبرف گیر گیلان توزیع شد .

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گیلان گفت : علاوه براین 200 تن گاز مایع درقالب کپسول های 2- 11 و50 کیلویی در روزهای برفی چند روز اخیر توزیع شده است.

نیروهای هلال احمرهم برای تامین آذوقه شهروندان گرفتار دربرف وسرما به ویژه درمناطق کوهستانی وسخت گذر تلاش می کنند .

براساس اعلام روابط عمومی هلال احمرگیلان تاکنون 317 بسته غذایی – 100 تخته پتو- 70 تخته موکت - 2 هزار و600 قوطی کنسرو – 190 بسته خرما -567 کیلو حبوبات تاکنون توزیع شده است .

در پی بارش شدید و کم سابقه برف در شمال کشور، رییس جمهور سه وزیر کابینه را موظف کرد تا در اسرع وقت پیگیری‌های لازم را در راستای بهبود شرایط مردم در زمینه تامین آب، برق و وسایل گرمایشی و تسریع در روند کمک رسانی و ارائه خدمات مناسب انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در پی بارش شدید برف در مناطق مختلف کشور بویژه در استان گیلان و غرب استان مازندران، ضمن تقدیر از نیروهای خدوم وزارتخانه های کشور، نیرو و راه و شهرسازی و مسوولان محلی و هلال احمر برای ارائه خدمات به مردم در شرایط دشوار ناشی از بارش برف، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و مهندس حمید چیت چیان وزیر نیرو را موظف کرد تا در اسرع وقت پیگیریهای لازم در راستای بهبود شرایط مردم در زمینه تامین آب، برق و وسایل گرمایشی و تسریع در روند کمک رسانی و ارائه خدمات مناسب به آنان در روستاها و نقاط دور افتاده و بازگشایی راهها و جاده‌ها در این مناطق را انجام دهند تا مردم در شرایط سخت ناشی از سرما دچار کمترین مشکل شوند.

بر پایه این گزارش سردار رمضان شریف معاون روابط عمومی کل سپاه نیز با اشاره به بحران بارش برف استان‌های شمالی کشور، اظهار کرد: بعد از مشخص شدن ابعاد گسترده بحران بارش برف در استان‌های گیلان و مازندران و لزوم حضور گسترده و منسجم سپاه و بسیج در این امر سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه دستور ویژه برای کمک به مردم و دستگاه‌های مسئول را به فرماندهان سپاه‌های این دو استان صادر کرد.

وی افزود: تاکنون 18 گردان در استان گیلان و 12 گردان نیروی انسانی در استان مازندران کار امدادرسانی به مردم و کمک به دستگاه‌های مسئول را انجام می‌دهند.

آذوقه رساني به گيلاني هاي گرفتار دربرف وسرما(تصاویر)

آذوقه رساني به گيلاني هاي گرفتار دربرف وسرما(تصاویر)

آذوقه رساني به گيلاني هاي گرفتار دربرف وسرما(تصاویر)

http://multimedia.mehrnews.com/original/1392/11/14/IMG16331155.jpg
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٢, ٢١:١٨

   

پر مبحث ترین ها