سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قهرمان رشته ورزشی پرتاب وزنه تروریست شد /تصاویر

دیدار با این تروریست کار آسانی نیست چراکه وی جلودار و در خط مقدم تروریست‌ها قرار دارد و از مهارت خود در پرتاب بمب‌های دستی به سوی نیروهای ارتش استفاده می‌کند.
یکی از قهرمانان رشته ورزشی پرتاب وزنه به گروههای تروریستی سوریه پیوسته و مهارت خود را در پرتاب بمب‌های دست‌ساز و دینامیت به‌کار گرفته است.
«ابو کاظم» که از قهرمانان ملی پرتاب وزنه در سوریه بوده است هم‌زمان با آغاز بحران داخلی سوریه به گروه‌های وابسته به القاعده ملحق شده و دینامیت‌های دست‌ساز را به سوی نیروهای ارتش سوریه در منطقه دیرالزور پرتاب می‌کند.
قهرمان رشته ورزشی پرتاب وزنه تروریست شد /تصاویر

براساس این گزارش، دیدار با این تروریست کار آسانی نیست چراکه وی جلودار و در خط مقدم تروریست‌ها قرار دارد و از مهارت خود در پرتاب بمب‌های دستی به سوی نیروهای ارتش استفاده می‌کند.
قهرمان رشته ورزشی پرتاب وزنه تروریست شد /تصاویر

یک فعال سیاسی انگلیسی در این‌باره می‌گوید: "جنگ بحرانی است که انسان بهترین قابلیت‌های خود را صرف آن می‌کند تا بدترین اوضاع را درست کند." این مقوله شامل حال زندگی ابو کاظم است چراکه جنگ مسیر زندگی او را از یک قهرمان ملی کشور سوریه به یک جنگجوی میدانی که هر لحظه احتمال مرگ او است تغییر داد، دیگر کسی ابو کاظم را در ورزشگاه تشویق نمی‌کند بلکه هم‌رزمان او در میدان جنگ برای کشتن دیگران او را تشویق می‌کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩٢, ١١:١۶

   

پر مبحث ترین ها