سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درگیری فیزیکی دو مجری در برنامه زنده در حضور ستاره استقلال/ تصاویر

دعوا چنان اوج می گیرد که نوازی میکروفن را از لباس خود جدا می کند و بلند می شود تا برود و می گوید: ” نخواستیم آقا، نخواستیم”
به تازگی مجموعه دوم دوربین مخفی “شوخی با ستارگان” ساخته امیرحسین قهرایی با عنوان دیگری در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. قهرایی در این مجموعه که نام “شوخی با شما” را برای آن برگزیده است، با برخی از فوتبالست ها، خوانندگان و بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر شوخی کرده است.
درگیری فیزیکی دو مجری در برنامه زنده در حضور ستاره استقلال/ تصاویر

در یکی از این آیتم ها “محمد نوازی” بازیکن سابق تیم استقلال تهران در برابر دوربین مخفی امیر حسین قهرایی قرار می گیرد. در این آیتم “محمد نوازی” مهمان یک برنامه زنده می شود و در کنار دو مجری که وانمود می کنند یکی طرفدار تیم استقلال است و دیگری طرفدار تیم پرسپولیس، به صحبت می پردازد.
درگیری فیزیکی دو مجری در برنامه زنده در حضور ستاره استقلال/ تصاویر

در میان صحبت های محمد نوازی، این دو مجری که روبروی هم نشسته اند شروع به دعوای لفظی می کنند. بعد از مدتی این دعوا به درگیری فیزیکی ختم می شود و نوازی مجبور می شود این دو مجری را از هم جدا کند و میانشان واسطه گری کند. دعوا چنان اوج می گیرد که نوازی که از همه چیز بی خبر است (دوربین مخفی) میکروفن را از لباس خود جدا می کند و بلند می شود تا برود و می گوید: ” نخواستیم آقا، نخواستیم”
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ١٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها