سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پسر دیوید بکام پیشخدمت کافه شد/آدم به راحتی به چیزی دست پیدا نمی کند

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩٣, ١٨:١۵    نسخه چاپی    
با انتشار این خبر دیوید بکام در گفت و گویی با «هافینگتون پست» ضمن تایید این موضوع دلیل سرکار رفتن بروکلین را این طور توصیف کرد:«سعی کرده ایم به او یک نمونه معرفی کنیم. می خواهیم به بروکلین نشان دهیم در زندگی، سخت کار کردن اهمیت بسیار زیادی دارد و آدم به راحتی به چیزی دست پیدا نمی کند. این موضوع برای من و همسرم بسیار مهم است».
پسر دیوید بکام به عنوان پیشخدمت ساده در یکی از کافه های لندن شروع به کار کرد.

به گزارش فرارو، بروکلین بکام، بزرگترین پسر دیوید و ویکتوریا بکام به عنوان پیشخدمت ساده کارش را در یک کافه در لندن شروع کرده است. او قرار است از همین حالا «پول توجیبی » اش را فراهم کند و البته نمونه ای برای دیگر فرزندان افراد مشهور دنیا باشد.

به گزارش «هافینگتون پست» بروکلین 15 ساله به رغم داشتن شهرت فراوان در بین مردم انگلیس کارش را در یک کافه در لندن شروع کرده است و برای دستمزد هم با کارفرمایش به توافق رسیده تا ساعتی 3 یورو دستمزد بگیرد. البته این دستمزد با توجه به ثروت 600 میلیونی دیوید و ویکتوریا بکام بسیار ناچیز است با این حال ظاهرا تصمیم بروکلین برای مستقل شدن از همین حالا کاملا جدی است.

پسر بکام در شرایطی این کار جدید را از سرگرفته که پیش تر به عنوان مانکن کارش را در دنیای حرفه ای استارت زده است و در چند برنامه هم شرکت کرده است. با انتشار این خبر دیوید بکام در گفت و گویی با «هافینگتون پست» ضمن تایید این موضوع دلیل سرکار رفتن بروکلین را این طور توصیف کرد:«سعی کرده ایم به او یک نمونه معرفی کنیم. می خواهیم به بروکلین نشان دهیم در زندگی، سخت کار کردن اهمیت بسیار زیادی دارد و آدم به راحتی به چیزی دست پیدا نمی کند. این موضوع برای من و همسرم بسیار مهم است».

با انتشار این خبر یکی از کارکنان این کافه گفت و گویی با «دیلی میل» کرده و رفتار بروکلین را فوق العاده تصور کرده است:« او کارش را کاملا درست انجام می دهد و رفتار بسیار خوبی هم با دیگر پیشخدمت های کافه دارد».

به گزارش فرارو، البته طبق قانون کار و با توجه به اینکه بروکلین 15 ساله است بیش از 7 ساعت نمی تواند در این محل مشغول به کار باشد و به عبارتی یک روز کامل کاری برای بروکلین 21 یورو دستمزد به همراه دارد. پر واضح است که پسر بزرگ بکام روزهای تعطیل و آخر هفته اش را برای درآوردن پول تو جیبی به این کافه می رود و در کنار این موضوع به تحصیلات و دیگر برنامه هایش هم رسیدگی می کند.
نکته قابل توجه اینکه سرکار رفتن پسر بکام بازتاب گسترده ای هم در صفحه های اجتماعی داشته و خیلی ها او و خانواده اش را به خاطر همین موضوع ستوده اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩٣, ١٨:١۵

   

پر مبحث ترین ها