سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تبلیغات داعش در ترکیه/تصویر

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٣, ١۶:۵٢    نسخه چاپی    
این حال این فروشگاه هم به صورت آنلاین تی شرت هایی منقوش به آرم و پرچم گروه تروریستی داعش را می فروشد و هم این تی شرت ها را در رگال های خود در فروشگاه در معرض خریداری مشتریان خود قرار داده است
یک بوتیک در شهر استانبول ترکیه تی شرت هایی حاوی آرم ها و نمادهای گروه تروریستی داعش را می فروشد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان ترک یک فروشگاه در منطقه " باغجیلار" استانبول ، لباس هایی را با نماد گروه تروریستی داعش به فروش می رساند.

صاحبان این فروشگاه که حاضر به مصاحبه با رسانه ها نشده اند، اعلام کرده اند هیچ وابستگی تشکیلاتی به گروه داعش ندارند. س از انتشار تصاویر لباس های این فروشگاه در شبکه های اجتماعی ترکیه، صاحبان این فروشگاه با چسباندن یک اعلامیه بزرگ روی شیشه ویترین این فروشگاه نوشته اند: این مغازه به هیچ گروه و فرقه ای وابستگی ندارد و کاملا شخصی است.

با این حال این فروشگاه هم به صورت آنلاین تی شرت هایی منقوش به آرم و پرچم گروه تروریستی داعش را می فروشد و هم این تی شرت ها را در رگال های خود در فروشگاه در معرض خریداری مشتریان خود قرار داده است.

احزاب مخالف حزب حاکم عدالت و توسعه در ترکیه در روزهای اخیر دولت رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه را به حمایت از گروه های تروریستی چون داعش و جبهه النصره متهم کرده اند.
تبلیغات داعش در ترکیه/تصویر

تبلیغات داعش در ترکیه/تصویر
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٣, ١۶:۵٢

   

پر مبحث ترین ها