سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمایت هشت دقیقه‌ای خواننده آمریکایی از مردم فلسطین

بخاطر سوالات هواداران مبنی بر اینکه آیا طرفدار حماس است؟ آن را پاک کرده و توئیت دیگری مبنی بر اینکه «بیایید برای صلح و پایان آرام درگیری اسرائیل-فلسطین دعا کنیم.آیا امیدی هست؟» را گذاشته است.
رابین ریانا فنتی خوانده زن مشهور آمریکاییی در توئیتر خود به حمایت از مردم فلسطین پرداخت اما پس از هشت دقیقه توئیت او حذف شد.

به گزارش فرارو، ریانا، در توئیتر خود هشتک آزادی فلسطین (‪#‎FreePalestine‬) را نوشت اما کمتر از ده دقیقه بعد آن را حذف کند.

این تویت که هزاران بار ری توئیت شد بدون هیچ توضیحی و ظاهرا تحت فشار مدیر برنامه های او که از واکنش های رسانه های جریان اصلی بیمناک بوده است، حذف شده است.

اما خود ریانا در توضیح این اتفاق گفته است که در یک سایت مربوط به خاورمیانه می چرخیده که در جایی به اشتباه کلیک کرده و این توئیت در اکانت او نمایش داده شده است. پس از آن نیز از طریق پیام های طرفداراش فهمیده که این توئیت را منتشر کرده است و بخاطر سوالات هواداران مبنی بر اینکه آیا طرفدار حماس است؟ آن را پاک کرده و توئیت دیگری مبنی بر اینکه «بیایید برای صلح و پایان آرام درگیری اسرائیل-فلسطین دعا کنیم.آیا امیدی هست؟» را گذاشته است.

اتفاق مشابه دیگری دیروز در مورد دیویت هاوارد یکی از مشهورترین بازیکنان بسکتبال آمریکا رخ داد که او نیز پس از دقایقی توئیت خود را حذف کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩٣, ١۴:١۴

   

پر مبحث ترین ها