سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قتل زن فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف در کانادا /عکس

یک زن مهندس ایرانی و از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف که در کانادا در یک پمپ‌بنزین مشغول کار بود، در جریان حمله دو جوان سارق به قتل رسید.

به گزارش پارسینه، مریم رشیدی 35 ساله از فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی شیمی (کارشناس نفت) با همسر و پسر 6 ساله‌اش در شهر کلگری کانادا زندگی می‌کرد.

مریم پس از فارغ‌التحصیل شدن و کسب تخصص در امور نفت و گاز با همسر و فرزندش به کانادا سفر کرد.

احمد شاملو - همسر مریم - نیز به عنوان مهندس نفت و گاز از دانشگاه تبریز فارغ‌التحصیل شده بود.

مریم قبل از مهاجرت در پتروشیمی بندر امام کار می‌کرد.

سال گذشته زن و شوهر با سفر به کانادا با توجه به مهارت و تخصصشان در رشته مهندسی شیمی سرمایه‌گذاری کردند و همزمان مریم رشیدی برای گذران زندگی به ناچار در «کلگری» کانادا در یک پمپ‌بنزین به عنوان فروشنده بنزین مشغول کار شد تا اینکه یکشنبه هفته گذشته با حادثه مرگباری روبرو شد.

احمد شاملو در این‌باره می‌گوید: روز حادثه در یک تماس تلفنی به من خبر دادند که مریم در حمله دزدان به شدت مضروب شده و حالش وخیم است. به بیمارستان رفتم و به من گزارش دادند که چهار رگ اصلی خون‌رسان به مغزش آسیب دیده و در کماست. شنیدم 2 تن از دزدان جوان اتومبیل پس از سرقت یک خودرو فرار می‌کنند و برای ادامه فرار به پمپ‌بنزین می‌روند تا بنزین بزنند که همسرم باک بنزین اتومبیلشان را پر می‌کند و وقتی می‌بیند دزدان بدون دادن پول بنزین در حال فرار هستند خودش را جلوی اتومبیلشان قرار می‌دهد اما دزدان به سرعت راه می‌افتند که همسرم روی کاپوت ماشین و سپس روی زمین پرت می‌شود، ولی دزدان با زیرگرفتن مریم موفق به فرار می‌شوند.

قتل زن فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف در کانادا


بر اساس گزارش پلیس کانادا، مریم به بیمارستان انتقال می‌یابد و سرانجام روز سه‌شنبه گذشته در حال کما جان می‌سپارد.

پلیس اعلام کرده که سارقان بین 20 تا 25 سال داشته‌اند که با یک وانت مسروقه به پمپ‌بنزین رفته و پس از دریافت بنزین و زیر گرفتن مریم رشیدی فرار کرده‌اند.

قتل زن فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف در کانادا


روز جمعه گزارش رسید که پلیس یکی از سارقان به‌نام «کودی میچل» 20 ساله را دستگیر کرده است و جست‌وجو برای دستگیری همدست او ادامه دارد.

پلیس می‌گوید در بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته پمپ‌بنزین موفق به شناسایی هر دو سارق شده است.

قتل زن فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف در کانادا


آنان در بازداشت هستند و تحقیقات ادامه دارد.


روزنامه ایران

telegram 19dey.com
sitecode    24 آبان 1394 19:53
اخه واسه پول بنزین آدم خودشو میندازه جلو ماشین!
http://sitecode.ir/
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩۴, ٢٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها