سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عجیب‌ترین دختر دنیا را بشناسید + تصاویر

بروز شده : ٢-١١-١٣٩۴, ٠١:۵٨    نسخه چاپی    
«خودرو در خیابان با اولیویا برخورد کرد و چندین متر او را روی زمین کشید. خیلی وحشتناک بود. من و دیگر بچه‌هایم فریاد می‌کشیدیم اما او برخاست و به سوی من دوید و فقط پرسید چه شده؟»

افسانۀ اَبَرانسان‌هایی که هیچ‌چیز آنها را از پا درنمی‌آورد را بارها شنیده‌ایم اما آیا چنین چیزی در دنیای واقعی نیز ممکن است؟

«مشرق‌نیوز» نوشت: «اولیویا فرانس‌ورث» هفت ساله که در هادرزفیلد انگلیس زندگی می‌کند، چیزی از یک اَبَرانسان کم ندارد؛ او نه گرسنه و خسته می‌شود و نه حتی درد را احساس می‌کند.

اگرچه اولیویا در ظاهر همانند سایر هم سن و سالانش به نظر می‌رسد اما پزشکان، او را به خاطر قابلیت‌های منحصر به فردش «دختر مصنوعی» نامیده‌اند.

او دچار نوعی اختلال عجیب و کروموزومی است که دانشمندان تا امروز حتی نتوانسته‌اند نامی برای آن پیدا کنند.

ظاهرا اولیویا تنها کسی در جهان است که هر سه علامت را با هم دارد.

نیکی، مادر اولیویا می‌گوید دخترش حتی با یک اتومبیل تصادف کرده اما صدمه‌ای ندیده است.

نیکی می‌گوید: «خودرو در خیابان با اولیویا برخورد کرد و چندین متر او را روی زمین کشید. خیلی وحشتناک بود. من و دیگر بچه‌هایم فریاد می‌کشیدیم اما او برخاست و به سوی من دوید و فقط پرسید چه شده؟»

مادر این کودک هفت ساله می‌گوید او می‌تواند سه روز بدون حتی لحظه‌ای چرت‌زدن فعالیت کند و افزون بر آن حتی نیازی به غذا خوردن ندارد.

نیکی می‌گوید از نظر او فرزندش کاملا طبیعی است، چراکه اولیویا نیز خودش را غیرطبیعی نمی‌داند.

با این وجود، مادر اولیویا تمایل دارد دلیل اصلی وجود چنین علائمی در دخترش را بداند و پزشکان نیز هنوز در حال بررسی این مورد نادر هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩۴, ٠١:۵٨

   

پر مبحث ترین ها