سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رشیدپور: دیگر از خواندن این همه فحش رکیک تعجب نمی‌کنم

واکنش‌های توهین‌آمیز برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی باعث شد تا رضا رشیدپور با انتشار مطلبی از فضای مجازی خداحافظی کند.


واکنش‌های توهین‌آمیز برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی باعث شد تا رضا رشیدپور با انتشار مطلبی از فضای مجازی خداحافظی کند.

به گزارش ایسنا، ساعاتی پیش و پس از طرح در برنامه تلویزیونی، رضا رشیدپور - مجری - با انتشار عکسی از پرچم ایران در صفحه اینستاگرم خود از مردم خواست تا در روز سیزهم فروردین ماه این تصویر را در صفحات اجتماعی‌شان و عکس حساب کاربریشان به اشتراک بگذارند؛ او همچنین در بخشی از مطلبی که زیر این عکس منتشر کرده بود به عنوان شوخی سیزده اعلام کرد که اگر تصویر حساب کاربری تلگرام خود را به پرچم ایران تغییر ندهید، حسابتان مسدود خواهد شد که این جمله او با واکنش‌های بسیار بدی از سمت مخاطبان مواجه شد.

رفتار برخی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرم که بارها مشابه آن را در موقعیت‌های مختلف دیده‌ایم، باعث شد تا این مجری تلویزیونی با انتشار مطلبی از این شبکه اجتماعی خداحافظی کند.

رشیدپور سپس با انتشار عکسی از خودش و برزو ارجمند در آخرین پست اینستاگرمی خود نوشت:

«نیمه شب است و من از خواندن این همه فحش رکیک و برخورد زننده دیگر تعجب نمی‌کنم و این خیلی بد است. یعنی دیگر به فحش و پرخاش و رفتارهای تند عادت کرده‌ایم. یک شوخی بسیار ساده را برخی به کجاها ربط می‌دهند! واقعا شرم می‌کنم. دوربین مخفی‌های خارجی را دیده‌اید؟ چقدر راحت لبخند می‌زنند و به هم احترام می‌گذارند. عجب... همه‌ی تلویزیون‌های معروف دنیا از سی‌ان‌ان تا بی‌بی‌سی و غیره این شوخی‌ها را با شدت بیشتر انجام می‌دهند و هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد. فقط لبخند زدن و کمی دور شدن از فضای خشک و جدی را به‌هم یادآوری می‌کنند.

هموطن عزیزم! پای فضای مجازی نشسته‌ای و به خاطر اینکه با تو شوخی کرده‌ام و خواسته‌ام پرچم کشورت را منتشر کنی انواع فحش‌های کثیف را می‌نویسی. واقعاً با این شوخی چه آسیبی به تو رسید؟ دقیقاً چه صدمه‌ای وارد شد؟ اما من از خواندن این همه بی‌مبالاتی و بی‌حرمتی کم کم ناامید می‌شوم و مثل خیلی از رفقای دیگر تصمیم می‌گیرم که از فضای مجازی خداحافظی کنم. آنها ظاهراً عاقل‌تر از من بودند. شرمسارم»

رشیدپور که مدتی برنامه «دید در شب» را در فضای مجازی تولید و منتشر می‌کرد، بدون اعلام هیچ خبری، صبح روز اول فروردین پس از هفت سال در تلویزیون حضور یافت و اعلام کرد که از همان شب برنامه‌ای گفت‌وگومحور را راهی آنتن خواهد کرد.

این مجری تلویزیونی اولین روز سال 95 در برنامه «سه‌ستاره» حاضر شد و با بیان اینکه «حدود هفت سال است که زنده و مستقیم به مردم ایران سلام نکردم»، اعلام کرد: در شبکه سه سیما دو برنامه دارم. یک برنامه‌ در نوروز که از امشب ساعت حدود ۲۳ به بعد آغاز می‌شود و گفت‌وگوهایی است که با عنوان «صفر صفر» و یک برنامه گفت‌وگو محور هم از اول اردیبهشت ماه.

رشیدپور پیشتر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: من از روز اول عرض کردم، ما نه رقیب تلویزیون هستیم و نه توان رقابت با آن را داریم یا حداقل نیت ما این نیست.

این مجری تلویزیونی که مدتی است در تلویزیون فعالیت ندارد، آن موقع خطاب به صداوسیما اظهار کرد: من همیشه خودم را نیروی صداوسیما و فرزندی از دایره هنرمندان این مجموعه می‌دانم؛ هر وقت هم لازم باشد با کمال میل در صداوسیما کار خواهم کرد؛ اگر پیشنهاد شود که ادامه برنامه «دید در شب» را در تلویزیون ادامه دهم، قطعاً قبول خواهم کرد.telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠١-١٣٩۵, ٢١:٢٢

   

پر مبحث ترین ها