سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عجیب ترین کارمندهای جهان/ تصویر

غیبت طولانی مدت او از کار به دلیل اختلافات پیش آمده بین مقامات محلی و مسئولان سازمان آب اصلا به چشم نمی‌آمد. مسئولان سازمان آب فکر می‌کردند که مقامات محلی مسئول رسیدگی به امور مربوط به آقای گارسیا هستند و از طرف دیگر، مقامات محلی کادیز این مسئولیت را در حیطه وظایف سازمان آب می‌دانستند.

 


کارمندهایی که

 شاید فکر کنید که شما یکی از خبره‌ترین افراد در زمینه "کار نکردن" و پیچاندن از محل کار هستید، اما اشتباه می‌کنید! در ادامه مواردی را به شما معرفی می‌کنیم که مغزتان سوت می‌کشد!
 
مردی که 6 سال سر کار نرفت و کسی هم متوجه نشد!
 یکی مرد اسپانیایی که کارمند بخش دولتی است، دست کم شش سال سرکار نرفت و کسی متوجه آن نشد. تا این یک روز در سال 2010، همکارانش تصمیم گرفتند از او به پاس خدمات بلند مدتش قدردانی کنند. خوآکین گارسیا توسط یک شرکت دولتیِ فعال در زمینه آب در کادیز استخدام شده بود. مسئولیت او نظارت بر نحوه ساخت دستگاه‌های تصفیه آب بود.
 
غیبت طولانی مدت او از کار به دلیل اختلافات پیش آمده بین مقامات محلی و مسئولان سازمان آب اصلا به چشم نمی‌آمد. مسئولان سازمان آب فکر می‌کردند که مقامات محلی مسئول رسیدگی به امور مربوط به آقای گارسیا هستند و از طرف دیگر، مقامات محلی کادیز این مسئولیت را در حیطه وظایف سازمان آب می‌دانستند.
 
گارسیا 69 ساله که در سال قبلش توانسته بود 37 هزار یورو درآمد داشته باشد، با یک جریمه سنگین 27 هزار یورویی مواجه و از کارش نیز برکنار شد.
 
مردی که به خاطر "خسته شدن در محل کار" غرامت می‌خواهد!
یک مرد فرانسوی ادعا می‌کند در محل کارش کاری برای انجام دادن ندارد و به همین دلیل "کاملا خسته می‌شود." به همین دلیل، او تمایل دارد تا پرونده‌ای را تنظیم و غرامت بگیرد.

کارمندهایی که

فردریک دوزنار مدیر یکی از بخش‌های یک شرکت تولید عطر و اودکلن در فرانسه است. او می‌گوید که کارش آنقدر خسته کننده بوده که حوصله او را هر روز سر می‌برد. این مرد 44 ساله می‌گوید که کارش دست کمی از «سقوط به جهنم» نداشته است. دوزنار حالا طلب 360 هزار یورو غرامت کرده است. چنین پرونده‌ای در فرانسه بی‌سابقه بوده است.
 
پایین افتادن از تخت هنگام جواب دادن به تماس کاری!
یک کارمند جالب به خاطر جواب دادن به یک تماس کاری از تخت پایین افتاد و به همین دلیل از شرکتی که در آن کار می‌کند، شکایت کرد.
 
کارمندان شوراهای شهری بریتانیا در پنج سال گذشته به علت آسیب‌های وارده حین کار در مجموع رقمی معادل 100 میلیون دلار را دریافت و به کارمندان آسیب دیده تحویل داده‌اند. یک عضو شورای شهر لنکشایر بریتانیا نیز به دلیل آسیب وارده به کمر یک کارمند هنگام پاسخ دادن به یک تماس کاری در تخت خود، مبلغ 8 هزار دلار به او پرداخت کرد.

کارمندهایی که

 
گورکنی که از یک مرده گیتار دزدید!
ویلیام جردن، از نظامیان با سابقه ارتش، هنگام مرگ فقط یک آرزو داشت: او می‌خواست که با گیتار مورد علاقه‌ای دفن شود. این گیتار 2000 دلار ارزش داشت. خانواده جردن هنگام مراسم تدفین متوجه نبودن گیتار شدند.
 
استیون کنراد، 39 ساله و کارمند یک قبرستان در ویسکانسین آمریکا، آن گیتار را به سرقت برده بود. پس از مشخص شدن این سرقت، استیون گفت: «آن گیتار از مارک تلی است که واقعا گیتار گرانی به حساب می‌آید. من دلم می‌خواست صاحب آن گیتار باشم.» او می‌گوید که او اصلا از مرده‌ها سرقت نمی‌کند اما این گیتار برایش ارزش داشت، چرا که خودش در یک گروه موسیقی کار می‌کند.
مردی هندی پس از 24 سال "کار نکردن" اخراج شد!
یک مرد هندی، که باید از او به عنوان یک اسطوره یاد کرد، پس از 24 سال «پیچاندن شغلش،» سرانجام حکم اخراجش را دریافت کرد!
 
یکی از کارمندان «دپارتمان مرکزی مشاغل عمومی هند» به دلیل آنچه «غیبت غیرموجه» خوانده شده از کارش برکنار شد. آ.ک. وِرما، مهندس اجرایی، روزی در سال 1990 میلادی به دلیل بیماری از محل کار خارج و راهی خانه شد، اما او دیگر هیچگاه در محل کارش حاضر نشد.

کارمندهایی که
 
گرچه او در سال 1992 میلادی به دلیل غیبتش مورد بازجویی قرار گرفت، اما حکم اخراجش در سال 2015 میلادی صادر شد. این در حالی بود که کارهای ابتداییِ مربوط به اخراج آقای ورما در سال 2007 آغاز شده بود. به عبارتی، هفت سال زمان برد تا آقای ورما نهایتا از کارش برکنار شود. در نهایت نیز آقای وِنکایا، وزیر توسعه شهری هند، حکم دستور او را صادر کرد تا بر کارایی دپارتمان مرکزی مشاغل عمومی هند صحه گذاشته باشد!
 
مردی که حین کار خوابید!
یکی از تکنسین‌های شرکت کام کست به دلیل مشکلات به وجود آمده مشغول صحبت کردن با دفتر مرکزی شرکت بود. او به دلیل اینکه زمان زیادی در حالت انتظار مانده بود، تصمیم گرفت تا کمی بر روی مبل خانه مشتری چرت بزند! این تکنسین برای تعویض یک مودم به خانه آن‌ها رفته بود.
 
برایان فینکلشتاین، ساکن واشنگتن، ویدئویی از «کارمندِ خسته» شرکت کام کست را روی یوتیوب قرار داد. کام کست نیز پس از مشاهده آن در اخراج تکنسین خود تردید نکرد!
 
باد شکم و هزار دردسر!
یکی از کارمندان کارخانه «کیس پورک رول» در ترنتونِ نیوجرسی به دلیل باد شکم از کارش اخراج شد. این کارخانه در زمینه تولید فرآورد‌ه‌های گوشت خوک فعالیت دارد. لوآن کلِم می‌گوید که شوهرش ریچارد به تازگی عمل جراحی بای‌پَس معده داشته و به همین دلیل با مشکل «انباشت گاز و اسهال غیرقابل کنترل» مواجه شده است.

کارمندهایی که

مدتی پس از بازگشت ریچارد به کارخانه، بوی بد ناشی از فعالیت شکم او از بوی بد گوشت خوک تولید شده در کارخانه سبقت گرفت و همین مسئله موجبات آزار دیگران را فراهم آورد. در ابتدا به او گفته شد تا از خانه کار کند اما با توجه به شرایط شغلی ریچارد، این کار کاملا غیر عاقلانه به نظر می‌رسد.
 
لوآن، همسر ریچارد، نیز در همان کارخانه کار می‌کند. او تصمیم گرفت تا شکایت را نزد «کمیسیون فرصت‌های شغلی برابر» تنظیم کند. آن‌ها شکایت خود را با توجه به قوانینِ مربوط به «معلولیت‌های کاری در آمریکا» تنظیم کرده‌اند، چرا که ریچارد حدود 190 کیلوگرم وزن دارد و ریچارد با توجه به قوانین شامل معلولیت اضافه وزن می‌شود.

منبع: Oddee
ترجمه: وبسایت فرادید
telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٢-١٣٩۵, ١٢:٠١

   

پر مبحث ترین ها