حضرت آیت الله العظمی سبحانی خدمات دولت و ملت در مقابله با کرونا را چشمگیر دانسته و گفتند: ملت هم باید به حرف دولت گوش کند تا این بلیه از سر کشور کوتاه شود.

رئیس جمهوری ایران در تماسی تلفنی با حضرت آیت الله العظمی سبحانی، سال جدید را تبریک گفت و افزود: امیدواریم خداوند سال جدید را به برکت ائمه هدی(ع) و بعثت پیامبر اکرم(ص) برای مردم مبارک قرار دهد.

او با بیان اینکه دولت همه تلاش خود را برای دفع این بلیّه انجام می دهد گفت: وضع ما و تلاش ما به اذعان سازمان های بین المللی، خوب است و سازمان جهانی بهداشت از تلاش پزشکان ایران و نظام سلامت ایران تجلیل کرده است.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی هم ابراز امیدواری کردند: خداوند منان به خاطر حضرت موسی بن جعفر(ع) که اول عید مقارن با شهادت آن حضرت است و نیز مبعث پیامبر اکرم(ص)، این بلا(کرونا) را از این کشور دور کند.

ایشان  خدمات دولت و ملت را در مقابله با کرونا چشمگیر دانستند و ادامه دادند: در داخل کشور، فعالیت و تلاش ها خوب است و ملت هم باید به حرف دولت گوش کند تا این بلیه از سر کشور کوتاه شود.

مرجع تقلید شیعیان ابراز امیدواری کردند: خداوند خدمات پرسنل درمان بیمارستان ها را قبول کند؛ کسانی که در بهداشت خدمت می کنند، فرشتگانی هستند در لباس انسان که خداوند اینها را حفظ کند.

ایشان در پایان تاکید کردند: هرچه در توان دولت باشد، در این راه مصرف کند که مورد رضایت الهی است.

  • نویسنده :
  • منبع : شفقنا