خبر اول
طلا و ارز
هر گونه تبلیغات حاوی تشویق به خروج ارز از کشور ممنوع شد سه شنبه 4 آبان 1400

هر گونه تبلیغات حاوی تشویق به خروج ارز از کشور ممنوع شد

19 دی: سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) با ارسال تذکر کتبی، ممنوعیت نمایش تبلیغاتی که مشوق خروج سرمایه انسانی، فکری و مالی از کشور باشد را به رسانه‌های متخلف ابلاغ کرد.

ورود دلار به کانال ۲۷ هزار تومان دوشنبه 3 آبان 1400

ورود دلار به کانال ۲۷ هزار تومان

19 دی: نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه، سوم آبان‌ماه) در مقایسه با روز کاری گذشته (شنبه، یکم آبان‌ماه) با ۲۹۵ تومان افزایش به ۲۷ هزار و ۹۴ تومان داد و ستد شد.

رشد ۲۲۰ هزار تومانی قیمت سکه شنبه 1 آبان 1400

رشد ۲۲۰ هزار تومانی قیمت سکه

19 دی: قیمت سکه در بازار تهران امروز (شنبه، اول آبان ماه) با ۲۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته به رقم ۱۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسید.

کاهش اندک قیمت‌ها در بازار طلا چهارشنبه 28 مهر 1400

کاهش اندک قیمت‌ها در بازار طلا

19 دی: قیمت سکه در بازار تهران امروز (چهارشنبه، ۲۸ مهرماه) با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۱۱ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان رسید.

رشد قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی سه شنبه 27 مهر 1400

رشد قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

19 دی: نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (سه شنبه، ۲۷ مهرماه) در مقایسه با روز کاری گذشته با ۲۰۰ تومان افزایش به قیمت ۲۶ هزار و ۷۳۸ تومان داد و ستد شد.

سکه ۱۱۰ هزار تومان ارزان شد دوشنبه 26 مهر 1400

سکه ۱۱۰ هزار تومان ارزان شد

19 دی: قیمت سکه در بازار تهران امروز (دوشنبه، ۲۶ مهرماه) با ۱۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۱۱ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان رسید.

قیمت انواع سکه کاهش یافت چهارشنبه 21 مهر 1400

قیمت انواع سکه کاهش یافت

19 دی: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (چهارشنبه، ۲۱ مهرماه) با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۱۱ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان رسید.

سکه ۱۶۰ هزار تومان ارزان شد سه شنبه 20 مهر 1400

سکه ۱۶۰ هزار تومان ارزان شد

19 دی: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (سه شنبه، ۲۰ مهرماه) با ۱۶۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۱۱ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان رسید.

 خبرهای غیر رسمی مذاکرات، قیمت‌ طلا و ارز را نزولی کرد سه شنبه 20 مهر 1400
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:

خبرهای غیر رسمی مذاکرات، قیمت‌ طلا و ارز را نزولی کرد

19 دی: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به این که طی چند روز گذشته قیمت طلا، سکه و ارز با کاهش روبرو شده است، اظهار داشت: به دلیل اخبار سیاسی پیرامون آغاز مذاکرات هسته‌ای در دولت جدید و همچین اخبار غیر رسمی بابت حضور مجدد عباس عراقچی در تیم مذاکره کننده، قیمت دلار در بازار داخل با کاهش روبرو شد.

عقبگرد دلار به کانال ۲۶ هزار تومان دوشنبه 19 مهر 1400

عقبگرد دلار به کانال ۲۶ هزار تومان

19 دی: نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه، ۱۹مهرماه) در مقایسه با روز گذشته با ۳۰۰ تومان کاهش به قیمت ۲۶ هزار و ۸۹۵ تومان داد و ستد شد.

مردم چقدر اسکناس و سکه دارند؟ یکشنبه 18 مهر 1400

مردم چقدر اسکناس و سکه دارند؟

19 دی: طبق آخرین اعلام بانک مرکزی، تا پایان مردادماه سال جاری معادل ۷۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان از انواع اسکناس و سکه‌ها در اختیار مردم است.

کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی شنبه 17 مهر 1400

کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

19 دی: نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (شنبه، ۱۷مهرماه) در مقایسه با روز کاری گذشته (چهارشنبه، ۱۴ مهرماه) با ۲۲۰ تومان کاهش به قیمت ۲۷ هزار و ۴۴۸ تومان داد و ستد شد.

بازار طلا همچنان در رکود/ انتظار افزایش داد و ستد از هفته آینده جمعه 16 مهر 1400

بازار طلا همچنان در رکود/ انتظار افزایش داد و ستد از هفته آینده

19 دی: افزایش نرخ دلار و روند افزایش قیمت طلا با شیب ملایم در بازارهای جهانی، تقاضای خرید و فروش طلا در بازارهای داخلی همچنان پایین بود و بازار در رکود قرار دارد.

سکه ۸۰ هزار تومان ارزان شد چهارشنبه 14 مهر 1400

سکه ۸۰ هزار تومان ارزان شد

19 دی: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (چهارشنبه، ۱۴ مهرماه) با ۸۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته (دوشنبه) به ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسید.

کاهش اندک قیمت سکه و ارز در بازار یکشنبه 11 مهر 1400

کاهش اندک قیمت سکه و ارز در بازار

19 دی: بازار امروز یکشنبه یازدهم مهرماه شاهد افت اندک قیمت‌ طلا و سکه و ارز بود.

سکه ۲۷۰ هزار تومان ارزان شد شنبه 3 مهر 1400

سکه ۲۷۰ هزار تومان ارزان شد

19 دی: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، سوم مهر ماه) در بازار تهران با ۲۷۲ هزار تومانی نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه، یکم مهر ماه) به رقم ۱۱ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان رسید.

افزایش ۱۵۰ تومانی دلار در صرافی‌های بانکی  چهارشنبه 24 شهریور 1400

افزایش ۱۵۰ تومانی دلار در صرافی‌های بانکی

19 دی: نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (چهارشنبه، ۲۴ شهریورماه) با ۱۴۹ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۶ هزار و ۷۶۱ تومان رسید.

روند نزولی قیمت سکه و طلا یکشنبه 21 شهریور 1400

روند نزولی قیمت سکه و طلا

19 دی: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه، ۲۱ شهریورماه) در بازار تهران با کاهش ۴۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۱۰ هزار تومان رسید.

عقبگرد دلار به کانال ۲۶ هزار تومانی یکشنبه 21 شهریور 1400

عقبگرد دلار به کانال ۲۶ هزار تومانی

19 دی: نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (یکشنبه، ۲۱ شهریورماه) با ۱۴۵ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۲۶ هزار و ۸۷۶ تومان رسید.

تاثیر تحولات افغانستان بر بازار طلا و ارز ایران جمعه 19 شهریور 1400

تاثیر تحولات افغانستان بر بازار طلا و ارز ایران

19 دی: طبق تحلیل عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر برخلاف آنکه پیش‌بینی‌ها در جهت افزایش اونس جهانی طلا بود اما هر اونس طلا با افت روبرو شد. این درحالیست که تحولات سیاسی کشور همسایه تاثیر خود را در نوسانات نرخ ارز در داخل داشت و سبب شد که همچنان روند صعودی قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی ادامه‌دار باشد.