19 دی: خبرگزاری حوزه رسما اعلام می‌دارد که خبر مربوط به موضعگیری قائم مقام حوزه درباره شکست ترامپ جعلی است و چنین محتوایی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی بیان نشده و مطلقا در هیچ‌یک از درگاه‌های حوزه نیوز منتشر نشده است.

امروز دوشنبه خبری منتسب به حجت‌الاسلام والمسلمین حمید ملکی قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه در امور استان‌ها در برخی رسانه‌های زرد و غیرمعتبر در فضای مجازی منتشر شد.

در این خبر از قول «قائم مقام حوزه علمیه قم» آمده بود احتمال اینکه رهبری از نیروی ماوراء‌الطبیعه خود برای انتقام خون سردار سلیمانی استفاده کرده و ترامپ را کنار کشید زیاد است!

این خبر جعلی، به قدری ناشیانه تنظیم شده بود که حتی در میان مخاطبان کانال‌ها و رسانه‌های زرد در شبکه‌های اجتماعی هم جدی گرفته نشد و در میان دلسوزان نیز، افراد معدودی که فاقد سواد رسانه‌ای لازم بودند در دام این خبر جعلی گرفتار شدند و آن را در برخی گروه‌ها و کانال‌ها بازنشر دادند.

خبرگزاری حوزه رسما اعلام می‌دارد که خبر مزبور جعلی است و چنین محتوایی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی بیان نشده و مطلقا در هیچ‌یک از درگاه‌های حوزه نیوز منتشر نشده است.

  • نویسنده :
  • منبع :