رییس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اعلام اینکه به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد، گفت: دشمن برای روز قدس سناریو دارد.

سردار رمضان شریف، صبح روز یکشنبه در نشست هماهنگی در مورد چگونگی بزرگداشت روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور که در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شده بود، با اشاره به برخی از پیشنهادات مطرح شده در این نشست در مورد چگونگی برگزاری روز جهانی قدس گفت: می‌توانیم از پتانسیل فضای مجازی به خوبی در مورد بزرگداشت این روز استفاده کنیم.

وی با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در این جلسه مبنی بر برگزاری راهپیمایی روز قدس در برخی از شهر‌ها که در وضعیت سفید از نظر شیوع ویروس کرونا قرار دارند، اظهار کرد: اگر این راهپیمایی در برخی از شهر‌ها برگزار شود و در برخی از شهر‌ها برگزار نشود، آسیب بیشتری به همراه دارد چرا که ملاک قضاوت رسانه‌های بیگانه در این زمینه، برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران است که با توجه به وضعیت شهر تهران در مورد شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران وجود ندارد.

وی با بیان این که با توجه به شرایط موجود اگر به صراحت بگوییم راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت فیزیکی و میدانی برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت، تاکید کرد: از راه‌های دیگر می‌توان روز قدس را در سطح ملی و بین المللی گرامی داشت و می‌توانیم از پتانسیل فضای مجازی در این زمینه به خوبی استفاده کنیم.

رمضان شریف رئیس کمیته انتفاضه روز قدس اظهار داشت: پیش بینی می‌شود ما در موضوع روز قدس از سوی دشمن این است که مورد حمله رسانه‌ای قرار خواهیم گرفت و از حالا مشخص است سناریوی آن‌ها چیست. اینکه بگوییم راهپیمایی در برخی شهر‌ها برگزار می‌شود و در برخی شهر‌ها برگزار نمی‌شود آسیبش بیشتر است و دشمنان با مقایسه با سال قبل سوءاستفاده می‌کنند.

شریف خاطرنشان کرد: ملاک قضاوت تهران است و اگر قرار باشد تهران نباشد که احتمالا نیست، با گردن افراشته اعلام کنیم که راهپیمایی برگزار نمی‌شود و تمرکز را بر بهره‌گیری از رسانه‌ها و گرفتن چند پیام از شخصیت‌های مقاومت بگیریم.

  • نویسنده :
  • منبع : فرارو