19 دی: یکی از مراجع تقلید با تاکید بر امکان رفع نابسامانی‌ها در کشور گفت: اینکه تصور کنیم که امکان ندارد، این وضع را سامان داد، اشتباه است؛ این وضع قابل تغییر و اصلاح است همانگونه که در موارد مشابه مواردی بود که تصور می‌شد که امکان اصلاح نیست، ولی اصلاح شد.
آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی امروز در دیدار حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رییسی در مدرسه عالی امام کاظم(ع) قم، ضمن اشاره به نارضایتی اقشار مختلف مردم از وضع معیشتشان تاکید کرد: باید ریشه وضع موجود مورد توجه قرار بگیرد و اصلاح شود.
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: اینکه تصور کنیم که امکان ندارد، این وضع را سامان داد، اشتباه است.


اعتمادسازی و جلب رضایت مردم از اولویت‌های اصلی دولت مردمی است

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور منتخب نیز در این دیدار با آرزوی سلامتی کامل برای آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی، استفاده از رهنمودها و نظرات مراجع عظام، علما و نخبگان را از وظایف دولت جدید دانست و افزود: یقین دارم با حضور و مشارکت مردم می‌توانیم بر همه مشکلات فایق بیاییم.

وی در ادامه با بیان اینکه قبل از تشکیل دولت مصمم هستیم جلساتی با مراجع، علما، نخبگان و گروه‌های مختلف مردمی داشته باشیم، اظهار داشت: امروز اعتماد مردم به خاطر برخی اقدامات نسنجیده آسیب دیده است و باید این اعتماد که سرمایه اصلی کشورمان است را احیا کنیم. 

رییسی خاطرنشان کرد: در اولین اقدام باید ثبات را در بازار ایجاد کنیم به گونه ای که وضعیت آینده، هم برای تولیدکننده و هم برای مردم قابل پیش‌بینی باشد

.

رئیسی: اعتمادسازی و جلب رضایت مردم از اولویت‌های اصلی دولت مردمی است

  • نویسنده :
  • منبع : مرکز خبر حوزه