19 دی: رئیس جمهور منتخب دولت سیزدهم با آیت الله شبیری زنجانی دیدار و گفت وگو کرد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رییسی که امروز برای دیدار با علما و مراجع تقلید به شهر قم سفر کرده است در ادامه دیدارهای خود با حضور در محل اقامت آیت الله شبیری زنجانی در یکی از روستاهای اطراف قم، با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.

آیت الله العظمی سید موسی شبیری زنجانی در این دیدار ضمن خوشامدگویی و تبریک پیروزی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: امروز مردم در رنج و سختی هستند و باید با تلاش شبانه روزی و مجاهدانه آرامش و آسایش را به زندگی مردم بازگرداند.

این مرجع تقلید اخلاص و مجاهدت صادقانه در رفع مشکلات مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: این وعده قطعی الهی است که راه‌های مختلفی را برای پیشبرد امور، پیش روی تلاشگران مخلص قرار می‌دهد. 

ایشان با دعا و آرزوی موفقیت برای دولت سیزدهم، ابراز امیدواری کرد که دولت بتواند با عنایات حضرت ولیعصر(عج) مشکلات را به احسن وجه حل و فصل کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی نیز در این دیدار با اشاره به برکات کار و تلاش و دعا و توسل خالصانه مردم در پیشبرد امور کشور، اظهار داشت: ظرفیت ها و منابع مادی و نیروی انسانی تحصیل کرده و کارآمدی در کشور وجود دارد که در هر عرصه ای به آنها اعتماد کردیم، شاهد پیشرفت های چشمگیر هستیم.

وی اضافه کرد: معتقدیم باید این ظرفیت ها را شناسایی و در راستای رفع مشکلات و پیشرفت و آبادانی کشور  از آن استفاده کرد.

رئیس جمهور منتخب، اتکا به منابع داخلی را مورد تاکید قرار داد و گفت: حتی الامکان باید تلاش کنیم اقتصاد و سفره مردم به امکانات و ظرفیت‌های داخل کشور متصل شود و در این صورت است که آسیب پذیری کشور درمقابل تکانه های مختلف کاهش پیدا می‌کند.

رئیسی: باید اقتصاد و سفره مردم به امکانات و ظرفیت‌های داخل کشور متصل شود


 
  • نویسنده :
  • منبع :