19 دی: سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: از سوم شهریورماه اردویی را با حضور بازیکنان شاغل در لیگ برتر فوتبال با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز خواهیم کرد و یک بازی درون اردویی در تاریخ هشت شهریورماه طبق برنامه انجام خواهیم داد.
مجتبی خورشیدی درباره جلسه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران (دراگان اسکوچیچ) با شهاب‌الدین عزیزی خادم (رییس فدراسیون فوتبال) اظهار داشت: این نشست با حضور شهاب الدین عزیزی خادم، دراگان اسکوچیچ و من برگزار شد و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.
وی افزود: سرمربی تیم ملی در ابتدا در خصوص موارد و مشکلاتی که در مسیر تیم ملی تا پایان مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وجود دارد، توضیحاتی را ارائه کرد و رئیس فدراسیون با اعلام حمایت همه جانبه فدراسیون از تیم ملی، این اطمینان را به کادر فنی دادند که تمام برنامه‌ها و اردوهای در نظر گرفته شده از سوی کادر فنی شامل امکانات لجستیکی، اردویی، بازی‌های دوستانه برای حضور قدرتمند ملی‌پوشان در مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، طبق زمان‌بندی اجرا خواهد شد.
وی در ادامه در خصوص دستیاران ایرانی و خارجی تیم ملی گفت: مواردی نیز در رابطه با بحث دستیاران ایرانی و خارجی اسکوچیچ مطرح شد و رئیس فدراسیون دستور داد قراردادها این افراد سریعتر منعقد شود.
سرپرست تیم ملی با اشاره به برنامه و اردوهای آماده سازی تیم ملی پیش از دیدار برابر سوریه گفت: از سوم شهریورماه اردویی را با حضور بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ برتر فوتبال با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز خواهیم کرد و یک بازی درون اردویی در تاریخ هشت شهریورماه طبق برنامه انجام خواهیم داد.
وی در ادامه اضافه کرد: از هشت شهریورماه که اردوی اصلی ما پیش از دیدار برابر سوریه است، شروع می‌شود و لژیونرها به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد. با توجه به اینکه هنوز بحث میزبانی و اینکه مسابقات به صورت رفت و برگشت یا متمرکز برگزار می‌شود را کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام نکرده است، ممکن است تغییراتی در برنامه اردویی پیش از بازی برابر سوریه که ۱۱ شهریورماه است، داشته باشیم.
خورشیدی در پایان خاطر نشان کرد: برای تماشای بازی فینال جام حذفی به همراه اسکوچیچ و وحید هاشمیان یکشنبه ۱۷ مردادماه به اصفهان می‌رویم. همچنین مقرر شد جلسه‌ای را با حضور حیدر بهاروند و سهیل مهدی برگزار کنیم و در خصوص برنامه اردوی و مسابقات تیم ملی و لیگ برتر با یکدیگر به تعامل برسیم تا لیگ برتر با کمترین تعطیلی به اهداف خود برسد. پیش از اردوی تیم ملی نشستی را نیز با کادر پزشکی تیم ملی در خصوص مصدومیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی خواهیم داشت.

  • نویسنده :
  • منبع :