19 دی: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس نسبت به پلمب کافه - رستوران متخلفی که در شهر کرمانشاه اقدام به سرو آبزیان حرام می‌کرد، اقدام کردند.
سرهنگ «محمدرضا آمویی» روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: پس از انجام تبلیغات گسترده یک کافه - رستوران در فضای مجازی مبنی بر سرو آبزیان حرام گوشت، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام تحقیقات لازم موفق به شناسایی واحد صنفی مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازسی های لازم را به عمل آوردند.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده سرو آبزیان حرام گوشت برای ماموران محرز و با توجه به این مساله نسبت به پلمب کافه - رستوران مذکور اقدام شد.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در ادامه با تاکید بر غیرقانونی و غیرمجاز بودن تبلیغ و سرو مواد غذایی حرام، از برخورد قاطعانه پلیس با چنین واحدهای صنفی خبر داد.
وی گفت: شایسته است واحدهای صنفی نسبت به رعایت موازین شرعی و اسلامی اقدام و از هرگونه تبلیغ، توزیع و سرو موادغذایی حرام اجتناب کنند.
سرهنگ آمویی در پایان گفت: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشابه می توانند موضوع را با پلیس ۱۱۰ درمیان گذاشته و همکاران ما نیز به سرعت با آن ها برخورد و اقدامات قانونی لازم را صورت می دهند.

  • نویسنده :
  • منبع :