19 دی: روابط عمومی دادگستری استان بوشهر ادعای خودکشی یک زن عکاس در بوشهر به دلیل رفتار قاضی که در شبکه های مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده بود را تکذیب کرد.
روابط عمومی دادگستری استان بوشهر روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در پی طرح شکایتی مبنی بر آدم ربایی و تجاوز به خانمی در بوشهر، پرونده‌ای تشکیل و به یکی از قضات قاطع و حساس استان در رسیدگی به این قبیل پرونده‌ها، ارجاع شد.
این گزارش می‌افزاید: با مراجعه شاکی نزد قاضی، وی اعلام می‌کند حدود بیست روز پیش از سوی فردی مورد تجاوز قرار گرفته است و قاضی پس از شنیدن اظهارات این زن، دستورلازم برای تکمیل تحقیقات و ارائه دلیل جرم را صادر و از شاکی می‌خواهد که در صورت وجود مدارک و به منظور سرعت بخشی در روند تحقیقات، آن را به مرجع قضایی ارائه دهد.
بنابراین گزارش، شاکی علیرغم اینکه مدعی وجود یک فایل صوتی برای اثبات جرم شده بود ولی دیگر به منظور پی‌گیری شکایت به دستگاه قضایی مراجعه نمی‌کند.
گفتنی است، کالبدشکافی جسد به منظور بررسی علت فوت صورت گرفته و نتیجه آزمایش‌ها به مرجع قضایی اعلام می‌شود.
چندی پیش خبری در فضای مجازی در خصوص خودکشی ۲۵ ساله روستای بوالخیر بوشهر منتشر شد. این عکاس پس از عکاسی در یک مراسم عروسی، از صاحب باغ به اتهام تجاوز شکایت کرد اما پس از رفتار خیلی بد قاضی پرونده و فشار روحی خودکشی کرد و جان باخت.

  • نویسنده :
  • منبع :