معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران، در چند پیام توییتری از پیگیری های دکتر روحانی برای حل مشکل مردم خوزستان خبرداد.

«علیرضا معزی» در این پیامهای توییتری نوشت: رئیس‌ جمهور در دو روز اخیر پیوسته پیگیرشرایط خوزستان بود و دیروز با وزیر کشور، امروز با وزیر نیرو و روزهای یکشنبه دوشنبه نیز با استاندار خوزستان گفت‌وگو داشته و دستورات فوری صادر کرده است.

همچنین روحانی در تماس روز یکشنبه با استاندار خوزستان که یک ساعت به طول انجامید بر ضرورت اقدامات فوری مسئولان و متخصصان محلی برای کنترل زنجیره شیوع کرونا تاکید کرد.

معزی در توییت دیگری یادآورشد: در این تماس تلفنی رئیس جمهور با تأکید بر گزارش وزارت نیرو از منابع آبی کشور از دستورش برای صدور مجوز از سوی دولت برای کشت برنج در خوزستان در سال ‌جاری خبرداد.

همچنین معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در چهارمین پیام توییتری خود نوشت: امروز نیز دکتر روحانی با اردکانی و استاندار درباره وضع آب آشامیدنی مناطقی از اهواز گفت و گو و دستور رسیدگی فوری و رفع سریع این معضل را داد و تاکید کرد تمامی مسئولان موظف هستند برای تامین آب آشامیدنی اقدامات لازم را انجام دهند تا مشکلات کنونی تکرار نگردد.

  • نویسنده :
  • منبع : ایرنا