19 دی: مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: تاکنون بیش از ۱۴ هزار متقاضی در طرح جهش تولید مسکن در قم ثبت نام کرده‌اند.
حسن صبوری اظهار کرد: بعد از گذشت دو روز از آغاز ثبت نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم، ۱۴ هزار و ۲۰۱ متقاضی در شهر قم، ۱۱۸ متقاضی در شهر کهک،۳۲ متقاضی در شهر دستجرد و ۱۰ متقاضی در شهر سلفچگان نام نویسی کرده اند.

وی افزود: ثبت نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم از روز سه شنبه هشتم آذرماه شروع شده است و تا یک ماه ادامه خواهد داشت.

،مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: متقاضیان برای نام نویسی به سامانه طرح جهش تولید مسکن به نشانی https://saman.mrud.ir مراجعه نمایند.

وی عنوان کرد: متقاضیان مرحله پنجم طرح اقدام ملی مسکن که در خرداد ماه ثبت نام کرده اند نیاز به ثبت نام مجدد نداشته و به صورت مستقیم به طرح جدید وارد خواهند شد.

صبوری گفت: متقاضیان امیرکبیر نیز در صورت تمایل به ثبت نام در شهر قم باید نسبت به حذف و انصراف از آن جا اقدام و مجدد در سامانه ثبت نام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان بیان کرد: اقدامات و جزئیات بعد از ثبت نام، متعاقباً از طریق رسانه های جمعی و سامانه ثمن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و درخواست می شود ثبت نام کنندگان از مراجعه حضوری به  اداره کل راه و شهرسازی خودداری کنند.
  • نویسنده :
  • منبع :