علیرضا بیرانوند از جمع سرخپوشان پایتخت جدا می‌شود و یحیی گل‌محمدی و همکارانش برای پر‌کردن جای‌خالی دروازه‌بان تیم‌ملی فوتبال کشورمان کار سختی پیش روی خود می‌بینند.

گل‌محمدی از مدتی قبل در مصاحبه‌ای به صورت رسمی اعلام کرده بود بوژیدار رادوشویچ، دروازه‌بان فعلی سرخپوشان فصل آینده گلر اول این تیم به شمار می‌رود، اما به هر حال پرسپولیس از آنجا که باید در فصل بعد، جدا از بازی‌های لیگ و جام‌حذفی، در لیگ‌قهرمانان‌آسیا هم حاضر باشد، نیاز به گلر بیشتر دارد. از این رو یحیی حتما باید حداقل یک دروازه‌بان جدید به جمع بازیکنانش اضافه کند.

در مورد جذب دروازه‌بان، حرف‌های زیادی به گوش می‌رسد و شایعات زیادی در بین اهالی فوتبال رد و بدل می‌شود. از میان آمدن نام محمد‌رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن و حال حاضر تراکتور بگیرید تا پیام نیازمند که روز‌های خوبی را در سپاهان سپری می‌کند. با این حال نام‌هایی در رسانه‌ها و در میان شایعات دیده می‌شود که در نوع خود جالب است. تقریبا هر بازیکنی که حتی یک‌بار درون دروازه یک تیم لیگ‌برتری ایستاده، شانس حضور در باشگاه پرسپولیس و جانشینی علیرضا بیرانوند را پیدا کرده است!

برخی کانال‌های هواداری هم این موضوع را حسابی داغ کرده و با نام‌ها بازی می‌کنند تا شاید یکی از این دروازه‌بان‌ها به پرسپولیس نزدیک‌تر شود. البته در این میان بحث بازارگرمی هم مطرح است و خیلی‌ها احساس خطر کرده‌اند که نکند از قافله تبلیغ برای دروازه‌بان‌های تحت‌قرارداد خود عقب بمانند و ورود آن‌ها به ماجرای تبلیغ دروازه‌بان، موضوع را عجیب‌تر می‌کند. با این حال معضل کشف یک دروازه‌بان خوب و جانشینی مناسب برای علیرضا بیرانوند می‌تواند تمرکز کادر فنی و بازیکنان را به‌هم بریزد؛ به خصوص این موضوع برای رادوشویچ جدی است، زیرا او قرار است با حمایت یحیی گل‌محمدی فصل آینده گلر شماره‌یک لقب بگیرد.

رادو با این‌که دروازه‌بان خوب و کم‌حاشیه‌ای است، اما در حال حاضر یکی از شاکیان باشگاه به حساب می‌آید. البته مشکل رادو فنی نیست و او به مسائل مالی اعتراض شدید دارد و اعتقادش این است که باشگاه تا به حال باید حداقل ۵۰ درصد طلبش را پرداخت می‌کرد، اما پرداختی به او از ۳۰درصد هم کمتر است. باید تا دو هفته آینده صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. در حال حاضر شایعات باشگاه پرسپولیس را رها نمی‌کند و همه دروازه‌بان‌های لیگ گزینه حضور در پرسپولیس هستند که این موضوع چالش جدی برای کادر فنی ایجاد کرده است.

 

  • نویسنده :
  • منبع : روزنامه جام جم