19 دی: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، با بیان اینکه در حال حاضر در تمامی محورهای اصلی و مواصلاتی کشور ترافیک روان و سبکی در حال حرکت است، درباره وضعیت ترافیکی گفت: با توجه به افزایش سفرهای رفت و برگشت بالاترین میزان تردد در روز گذشته در جاده‌های کشور ثبت شده است.
 احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جاده‌های کشور اظهار کرد: از روز گذشته سفرهای نیمه دوم نوروز امسال آغاز و تلاقی برگشت سفرهای نیمه اول و دوم باعث شد در برخی محورهای اصلی و مواصلاتی کشور طی روز گذشته ترافیک‌های نیمه سنگینی را شاهد باشیم.
وی این را هم گفت که طی روز گذشته به ویژه در جاده های شمالی کشور شاهد ترافیک‌های نیمه سنگین و سنگین را شاهد بودیم.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه در حال حاضر در تمامی محور های اصلی و مواصلاتی کشور ترافیک روان و سبکی در حال حرکت است، درباره وضعیت جوی تصریح کرد: ناپایداری‌های جوی تا چند روز آینده در سراسر استانها ادامه دارد و در برخی استانها به شکل وزش باد شدید باعث بروز پدیده  گرد وخاک و کاهش میدان دید رانندگان خواهد شد.
وی افزود: در برخی استان‌ها به ویژه استان‌های شمالی و شمال غرب کشور بارش‌های پراکنده باران و برف در جاده‌های کوهستانی پیش بینی شده و لازم است هموطنانی که در این مسیرها قصد سفر دارند تمهیدات لازم را به عمل آورده و با رعایت احتیاط کامل و فاصله طولی مناسب با خودرو جلویی و سرعت مطمئنه حرکت کنند.

  • نویسنده :
  • منبع :