19 دی: امروز دوشنبه فیلمی از کتک زدن یک دانش آموز توسط معلم در شهرستان هرند از توابع اصفهان در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
مصطفی درستکار عصر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس برآورد اولیه، این دانش آموز بدلیل شیطنت خاص خود، مورد رفتار ناصحیح معلم مربوطه قرار گرفته است. 
وی با اشاره به اینکه این دانش آموز در پایه هشتم تحصیل می کند گفت: مسوولان مدرسه در بهمن ماه سال گذشته با پذیرش این دانش آموز که محروم بوده و از یکی از شهرهای استان به هرند آمده بود موافقت کردند و مورد حمایتهای مادی و معنوی قرار دادند.
رییس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش‌وپرورش اصفهان افزود: ناراحتی معلم مدرسه مربوطه از شیطنت خاص این دانش آموز منجر به رفتار فیزیکی جزیی شد.
وی اظهار داشت: ما برخورد فیزیکی را به هیچ وجه تایید نمی کنیم و همین امرور مسوولان آن شهرستان بصورت میدانی و با حضور در مدرسه، موضوع را بررسی کردند و طبق مقررات با معلم برخورد و پیگیریهای لازم را انجام خواهیم داد. 
درستکار افزود: با توجه به اینکه تنبیه بدنی ممنوع است با جدیت بیشتر ابن موضوع در مدارس پیگیری می شود و امید است که دیگر شاهد این موارد نباشیم.

  • نویسنده :
  • منبع :