19 دی: معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تدوین بسته های اقتصادی دولت سیزدهم برای حمایت از تولیدکنندگان خبر داد و گفت: این بسته ها در بخش تسهیلات و گمرک با هدف تولید به صرفه در اختیار فعالان اقتصادی قرار می‌گیرد.
محمدمهدی برادران شامگاه چهارشنبه در گردهمایی فعالان اقتصادی استان همدان که به مناسبت دهه تولید و تجارت گرد هم آمدند، اظهار داشت: راهبرد اصلی کشور تولید به صرفه است و برای نیل به این مهم رویکرد کاهش هزینه ها و بهره وری بیشتر را در بخش تولید به کار گرفته ایم. 
وی اضافه کرد: صنعتگران با بهره گیری از مشوق های اقتصادی دولت می توانند راهبرد تولید انبوه و کاهش هزینه های سربار را در مجموعه خود پیاده سازی کرده و در فضای رقابتی به وجود آمده بین تولیدکنندگان به فعالیت ادامه بدهند. 
معاون صنایع عمومی وزارت صمت ادامه داد: در شرایط تحریم توانستیم با کمک فعالان اقتصادی و بخش خصوصی تحریم ها را دور بزنیم و به پشتوانه همین پتانسل و همگرایی قوی شاهد تحولات خوبی در عرصه تولید و تجارت کشور باشیم. 
وی با اشاره به اصلاحات ارزی صورت گرفته توسط دولت خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم ادبیات مدیریت انحصارگرا و مداخله گر در اقتصاد را اصلاح کرد و اکنون برای تحول اقتصادی نیازمند تغییر در تفکرات هستیم. 
برادران خاطرنشان کرد: نگاه به تولیدکنندگان و صنعتگران کشور باید با تعامل بیشتر جایگزین شود و از این پس وفاداران به اقتصاد کشور را بهتر از گذشته تشویق و تقدیر خواهیم کرد. 

  • نویسنده :
  • منبع :