19 دی: باشگاه استقلال تهران بلیت‌های فروخته‌شده به هواداران این تیم که قصد حضور در دیدار آبی‌ها برابر سپاهان را داشتند، مسترد می‌کند.
سازمان لیگ فوتبال ساعاتی پیش در اطلاعیه‌ای با اشاره به اشکالات سامانه بلیت‌فروشی الکترونیکی باشگاه‌ها اعلام کرد که مسابقات هفته نخست فصل جدید لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
لغو شدن حضور تماشاگران این پرسش را مطرح کرد که تکلیف آندسته از هوادارانی که پیش از این اطلاعیه اقدام به خریداری بلیت کرده بودند، چه خواهد شد؟
صادق درودگر عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به تماس خبرنگار ایرنا اعلام کرد که در این‌باره بعدا صحبت می‌کند.
در اطلاعیه سازمان لیگ به این موضوع اشاره شده که بررسی‌های صورت‌گرفته از سامانه بلیت‌فروشی الکترونیکی باشگاه‌های لیگ برتر از وجود اشکالات متعدد حمایت دارد و در نتیجه تا برطرف شدن این مشکلات، بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد اما پیگیری خبرنگار ورزشی ایرنا حاکی از آن است که قرار است ظرف روزهای آینده نشست‌هایی با حضور نمایندگان باشگاه‌ها و سازمان لیگ برگزار و چالش‌ها و موانع موجود برطرف شود تا از هفته دوم لیگ برتر تماشاگران فرصت حضور در ورزشگاه را پیدا کنند.
اطلاعیه سازمان لیگ در حالی منتشر شد که سامانه بلیت‌فروشی دیدار استقلال و سپاهان از ساعت ۱۴ امروز باز شده بود و علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه، ۷ هزار بلیت خریداری کرده بودند.
باتوجه به اینکه بلیت‌فروشی دیدارهای خانگی استقلال در اختیار آبی‌ها است، این باشگاه موظف است پول‌ بلیت‌های فروخته‌شده به تماشاگران را به آنها برگرداند.
دیدارهای هفته نخست بیست‌ودومین دوره لیگ برتر روزهای جمعه و شنبه ۲۱ و ۲۲ مردادماه برگزار خواهد شد و استقلالی‌ها در نخستین بازی در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۹:۳۰دقیقه روز جمعه پذیرای طلای‌پوشان هستند.
  • نویسنده :
  • منبع :