19 دی: مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ خبر داد.
دکتر علیرضا کریمیان با اشاره به انتشار دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۱، گفت: جداول رشته محل‌های جدید و اصلاحات رشته محل‌ها در دو بخش «پذیرش با آزمون» و «پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی» در اطلاعیه سازمان سنجش اعلام شده است و داوطلبان این آزمون می‌توانند در مهلت مقرر پس از مطالعه دقیق دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته و مندرجات این اطلاعیه تا پایان روز شنبه ۲۲ مرداد به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه کرده و نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: در این اصلاحیه و اضافات به دفترچه ها، اطلاعات لازم درباره مصوبه جدید هیئت وزیران درخصوص آیین‌نامه اجرایی ماده (۷۰) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران نیز در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر کریمیان در پایان خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند می‌توانند در صورت تمایل تا شنبه ۲۲ مردادماه، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی جدید اقدام کنند.
وی ادامه داد: اطلاعات لازم در خصوص تغییرات دفترچه راهنمای انتخاب رشته، در سایت سازمان سنجش به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=7880  منتشر شده و داوطلبان می بایست این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.

  • نویسنده :
  • منبع :