19 دی: «محمد شیاع السودانی» نخست وزیر عراق و سید «عمار حکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق برد تیم ملی ایران مقابل ولز را تبریک گفتند و برای این تیم آرزوی موفقیت در مراحل بعدی کردند.
نخست وزیر عراق در پیام تبریک توییتری نوشت: به جمهوری اسلامی ایران برای پیروزی تیم ملی آن مقابل تیم ملی ولز تبریک می گوییم و برای آنها و همه دوستان مشارکت کننده در این رویداد، آرزو می کنیم به دورهای تعیین کننده جام جهانی فوتبال راه یابند.
در همین حال، سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر در مقابل تیم ملی ولز را تبریک گفت.
در این پیام آمده است: پیروزی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران بر تیم ولز در جام جهانی که با میزبانی قطر در حال اجراست را تبریک می‌گوییم. امیدواریم دیگر تیم‌های عربی و اسلامی نیز در این جشنواره فوتبالی جهانی نتایج درخشانی را رقم زنند.
دیدار دوم تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی مقابل ولز با نتیجه ۲ بر صفر در وقت تلف شده و با گل های رامین رضائیان و روزبه چشمی به سود ایران به پایان رسید.
تیم‌های ایران و ولز روز جمعه از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از گروه B به مصاف یکدیگر رفتند.

  • نویسنده :
  • منبع :