19 دی: به گفته فرماندار کوهدشت، ۵ نفر تکنسین اصفهانی که برای لایروبی انبار شرکت نفت برد‌اسپی گندابه شیرواند به داخل مخزن رفته‌ بودند، دچار گاز گرفتگی شدند‌.
به گفته محمد مرادی فرماندار کوهدشت، حوالی غروب شنبه ۵ نفر تکنسین اصفهانی که برای لایروبی انبار شرکت نفت برد‌اسپی گندابه شیرواند به داخل مخزن رفته‌ بودند، دچار گاز گرفتگی شدند‌ و جان باختند.
بعد از اعلام گرفتاری این افراد که برای لایروبی به داخل منبع رفته بودند تیم‌های امدادی تخصصی شرکت نفت از استان های مرکزی و کرمانشاه به محل اعزام و عملیات بیرون کشیدن آنها را آغاز کرده‌اند.
به محض اطلاع موضوع تیم‌های آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر در موقعیت مستقر شدند اما به دلیل تخصصی بودن کار نتوانستند ورود کرده و ارتباطات لازم با تیم‌های عملیاتی تخصصی نجات از طرف شرکت نفت انجام شد.
وی می‌گوید: هیچکدام از این افراد بومی استان نیستند و پیکر این ۵ نفر توسط تیم های امداد و نجات از محل حادثه در حال خارج شدن است.
به گفته فرماندار کوهدشت این افراد حوالی غروب شنبه هجدهم آذرماه برای لایروبی منبع ایستگاه پمپاژ نفت برد اسپی کوهدشت اقدام کردند که متاسفانه در این مکان و احتمالا به علت استنشاق مواد سمی گرفتار شدند.
علت این حادثه طی اقدامات کارشناسی متخصصین شرکت نفت اعلام خواهد شد.

  • نویسنده :
  • منبع :