19 دی: سخنگوی وزارت خارجه نسبت به اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در برهنه کردن اسیران فلسطینی واکنش نشان داد.
ناصر کنعانی در پیامی در شیکه ایکس نوشت: اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در برهنه کردن و «انتشار تصاویر برهنه شهروندان اسیر فلسطینی»، درخواست معاون شهردار قدس اشغالی از مقامات تل‌آویو برای «زنده به گور کردن اسرای فلسطینی»، اقدام وزیر جنگ رژیم اسرائیل در توصیف فلسطینیان به «حیواناتی انسان‌نما» و درخواست وزیر میراث رژیم صهیونیستی برای «انداختن بمب هسته‌ای» روی غزه، عملا ماهیت ضدانسانی و نژادپرستانه رژیم اسرائیل را "عریان تر" از همیشه برای جهانیان به تصویر کشید. رژیم صهیونیستی رژیمی نژادپرست و تهدیدی برای بشریت است.
طی روزهای اخیر ویدئوها و تصاویری از بازداشت غیرنظامیان فلسطینی در مناطق «جبالیا» و «بیت لاهیا» در شمال غزه از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی منتشر شده است؛ اسرایی که صهیونیست‌ها مدعی‌اند خود را تسلیم کرده‌اند.
طبق این تصاویر که یادآور دوران سیاه تسلط گروه تروریستی داعش بر بخش‌هایی از عراق و سوریه است، نظامیان رژیم صهیونیسیتی به شیوه داعشی‌ها، اسرا را برهنه کرده و بر روی زمین نشانده‌ بودند. ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد این افراد از «نظامیان» حماس هستند که دستگیر شده‌اند و برای بازرسی بدنی برهنه شده‌اند اما ویدئوهایی که به تازگی منتشر شده‌اند دروغ این رژیم را برملا کرده و نشان می‌دهد که این افراد «غیرنظامیانی» هستند که به آن‌ها سلاح داده شده و از آنها فیلم گرفته شده‌ است.

  • نویسنده :
  • منبع :