۱۹ دی آنلاین: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است و هر کجا قدم می‌گذارید مردم از گرانی و سختی زندگی می‌گویند.
آیت‌الله العظمی حسین نوری‌همدانی صبح جمعه در دیدار رئیس جمهور با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه المعصومه (علیها السلام) و آغاز دهه کرامت، از گزارش وی و خدمات انجام شده که در گزارش بیان شده بود تشکر و با بیان نکاتی از نهج‌البلاغه در باب خدمت به مردم اظهار کرد: اینکه شما شبانه روز خدمت می‌کنید و با اخلاص در حال فعالیت هستید شکی نیست؛ اما امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است و هر کجا قدم می‌گذارید مردم از گرانی و سختی زندگی می‌گویند. بر این اساس باید توجه کرد که همه فعالیت‌ها برای رفاه مردم باشد، خصوصاً فرهنگ و اقتصاد؛ باور داشته باشیم ستون دین همین مردم هستند.

وی پایین بودن ارزش پول ملی را یک مشکل اساسی دانسته و گفت: امیدوارم با تلاش شما که انصافاً هم مشغول خدمت هستید و با سابقه‌ای که از شما سراغ دارم می‌دانم تلاش شما این است که این مشکلات را حل کنید و ما هم دعا می‌کنیم با همان اخلاص برای خدمت به نظام و انقلاب و مردم موفق باشید و این خدماتی که انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنید.

شایان ذکر است، در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گزارش جامعی از عملکرد و خدمات دولت بیان کرد.

  • نویسنده :
  • منبع :