19 دی آنلاین: بارش‌های سیل‌آسا در پاریس، برنامه‌های تمرین مراسم افتتاحیه المپیک 2024 را برای دومین بار به تعویق انداخت و نگرانی‌ها را در مورد برگزاری این مراسم باشکوه در رودخانه سن افزایش داد.
بارندگی در پاریس باعث شده تا مقامات برگزاری المپیک نگران مراسم افتتاحیه باشند.
به گزارش فارس، کمیته برگزاری بازی‌های المپیک پاریس که برای هوای خوب در بازی‌های امسال دعا می‌کند، اعلام کرد که به دلیل بالا بودن سطح رودخانه، برنامه‌های خود را برای تمرین مراسم افتتاحیه برای دومین بار در رودخانه سن به تاخیر انداخته‌ است.
پس از یک ماه طوفانی از ماه می با بارندگی های منظم در پایتخت فرانسه، تمرین برنامه ریزی شده برای 27 می لغو شد. پیش از این هم برنامه پاریسی‌ها در تاریخ 8 آوریل لغو شده بود. مقامات وزارت المپیک و کمیته سازماندهی محلی به خبرگزاری فرانسه گفتند که این برنامه زمانی برگزار خواهد شد که شرایط آب و هوایی اجازه دهد.
قرار است مراسم افتتاحیه المپیک پاریس در رودخانه سن برگزار شود. این رودخانه همچنین میزبان مسابقات شنای ماراتن و سه گانه است به شرطی که آلودگی در فاصله کوتاه باقیمانده تا بازی‌ها کاهش یابد.
مقامات به طور مداوم هشدار داده‌اند که طوفان‌های شدید باران قبل یا در طول بازی‌ها می‌تواند سیستم فاضلاب پاریس را تحت الشعاع قرار دهد.

  • نویسنده :
  • منبع :