۱۹ دی آنلاین: مدیر کل تعزیرات قم با تاکید بر ممنوعیت واگذاری مجوز و اجاره نانوایی‌ها در استان گفت: خرید و فروش و واگذاری مجوز و پروانه نانوایی‌ها از لحاظ قانونی ممنوع است و موجب ابطال پرونده می‌شود.
تقی حسام پیش از ظهر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: میانگین آمار قاچاق کالا در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱، ۲۲ درصد کاهش یافته است که آمار رسیدگی به این پرونده‌ها در سال گذشته به دو هزار و ۷۰۲ فقره می‌رسد، ضمن اینکه میانگین تشکیل پرونده‌های قاچاق کالا به ۲۵۰ پرونده در ماه می‌رسد.

مدیرکل اداره تعزیرات حکومتی استان قم بیان کرد: در سال ۱۴۰۱، سه هزار و ۴۸۹ فقره پرونده مربوط به قاچاق کالا و ارز و ۳۴۴ مورد پرونده در خصوص بهداشت و درمان رسیدگی شده است.

حسام ابراز کرد: در فصل اول ۱۴۰۳، از ۱۲۴ مشاوره املاک بازرسی شده است که بدین سبب ۹۰ پرونده به ارزش ۲۸۵ میلیون تومان جریمه شده‌اند.

وی تصریح کرد: اداره تعزیرات موظف به رسیدگی، اجرا و صدور احکام در بخش‌های کالا و خدمات و قاچاق کلاً و بهداشت و درمان است ضمن اینکه گران فروشی و درج نشدن قیمت کالاها بیشترین پرونده‌ها را به خود تخصیص داده است.

مدیر کل اداره تعزیرات حکومتی استان قم با تاکید بر ممنوعیت واگذاری مجوز و اجاره نانوایی‌ها در قم خاطرنشان کرد: خرید و فروش و واگذاری مجوز و پروانه نانوایی‌ها از لحاظ قانونی ممنوع است و در صورت احراز موجب ابطال می‌شود.
  • نویسنده :
  • منبع : مهر