19 دی: معاون وزیر راه و شهرسازی مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور اعلام کرد که متقاضیان مسکن طرح اقدام ملی با در نظر گرفتن شرایط آنان تا پایان آبان ماه جاری تعیین تکلیف می شوند.

حبیب الله طاهرخانی روز چهارشنبه در نشست بررسی طرح اقدام ملی مسکن که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور اعضای مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: متقاضیانی که به رغم دریافت مکرر پیامک اخطار، پرونده خود را ناقص گذاشته و بارگذاری نمی‌کنند و افرادی که تعهدنامه ارائه نداده از فهرست طرح اقدام ملی مسکن حذف می شوند.

همچنین متقاضیانی که افتتاح حساب برای آنها انجام شده اما واریزی نداشته و یا به رغم اطلاع رسانی های پیامکی مکرر کسری واریزی دارند، نام آنان از این فهرست حذف خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از مسوولان شرکت عمران شهرجدید هشتگرد خواست تا متقاضیان مسکن ملی را مدیریت نموده و با ارائه مستندات در زمینه بی توجهی برخی متقاضیان به اخطارهای ارسالی، نسبت به پالایش درخواست ها اقدام کنند.

طاهرخانی خطاب به سازمان ها  و اداراتی که زمین در شهرجدید هشتگرد استان البرز تحویل گرفته اند، گفت: هر چه سریع تر نسبت به ساخت وساز دراین زمین ها اقدام  کنند چرا که برای این کار بیش از سه ماه فرصت ندارند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز در این نشست اظهار داشت: تاکنون برای ۲ هزار و ۶۹۰ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در این شهر افتتاح حساب انجام شده که یک هزار و ۷۶۸ نفر واریزی وجه داشته‌اند.

مسعود حق لطفی ادامه داد: تاکنون نیز جانمایی مسکن ملی یکهزارو۲۰۰ نفر از متقاضیانی که وجوه خود را به حساب واریز کرده اند، انجام شده است.

وی گفت: تحویل زمین و تجهیز کارگاهی برای ۲ پروژه مسکن طرح اقدام ملی در شهرجدید هشتگرد  انجام شده که به زودی عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد و یک پروژه نیز در حال عقد قرارداد می‌باشد.
وی در ارتباط با تکمیل پروژه های مسکن مهر اظهار داشت: مدیریت پروژه ها در این بخش بین اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد تقسیم بندی شده و تمام تلاش خود را در راستای تحقق اتمام نازک ‌کاری طبق زمان بندی، به کار گرفته شده است.

  • نویسنده :
  • منبع :