19 دی: رئیس مرکز بهداشت قم با اشاره به‌آغاز واکسیناسیون کرونا برای رانندگان اتوبوس و تاکسی در شهر قم گفت: محل تزریق واکسن این رانندگان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی پیش‌بینی‌شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری قم، سیامک محبی در گفت و گویی با اشاره به‌آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم اظهار داشت: با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از پیگیری‌های دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری قم به‌ویژه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری، از سی و یکم تیرماه واکسیناسیون رانندگان اتوبوس‌های درون‌شهری آغاز شده و رانندگان از ساعت هشت در ۲ شیفت صبح و عصر می‌توانند با مراجعه به‌مرکز واکسیناسیون نمایشگاه دائمی استان واکسن کرونا را دریافت کنند.
رئیس مرکز بهداشت قم بیان داشت: واکسیناسیون رانندگان تاکسی نیز از فردا یکشنبه با هماهنگی سازمان تاکسیرانی به‌صورت خودرویی انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود بیش از هشت هزار راننده تاکسی در این طرح واکسن کرونا دریافت کنند، تصریح کرد: رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نیز شامل این طرح می‌شوند.
محبی گفت: تا پایان هفته جاری تمام رانندگان حمل‌ونقل شهری اعم از تاکسی و اتوبوس در این طرح دُز نخست واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد.
از ابتدای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا در قم حدود ۱۰۰ هزار دُز واکسن تزریق شده‌است.

  • نویسنده :
  • منبع :