19 دی: وزیر نفت با مثبت ارزیابی کردن سفر اخیر خود به آمریکای لاتین، گفت: قطعاً در بحث صادرات نفت تحول خوبی ایجاد خواهد شد.
جواد اوجی وزیر نفت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در رابطه با برنامه ایران برای افزایش فروش نفت با توجه به کاهش خرید نفت از ایران توسط چین و گرایش به سمت روسیه، اظهار داشت: خوشبختانه ما کاهشی در بحث خرید نفت نداشتیم و هر روز هم پیگیر هستیم و مشتریان، بازارها و ظرفیت‌های جدید را پیدا می‌کنیم.
وی عنوان کرد: سفر اخیر من به آمریکای لاتین، سفر خوبی بود و خوشبختانه در این سفر نیز بازارهای خوبی هم در بحث صادرات نفت و هم در بحث صدور خدمات فنی و مهندسی و هم‌چنین استفاده از ظرفیت پالایشگاه‌های این کشورها پیدا کردیم و قطعاً در بحث صادرات نفت تحول خوبی ایجاد خواهد شد.
وزیر نفت با تاکید بر اینکه در طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها، بحث افزایش قیمت بنزین وجود ندارد، گفت: همان‌طور که آقای رئیسی اشاره کردند در بحث نان، دارو و بنزین هیچ تغییر قیمتی نخواهیم داشت و در دستور کار نیست.
اوجی در پایان در رابطه با ثبت اموالش در سامانه ثبت اموال مسئولان و مدیران رده بالا گفت: من اموالم را ثبت کرده‌ام، اما این‌که قابل رؤیت هست یا نه را نمی‌دانم.

  • نویسنده :
  • منبع :