19 دی: معاون فرهنگی و تبلیغات دفاع ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مبادلاتی که ایران با روسیه دارد مربوط به سال‌ها قبل از جنگ روسیه با اوکراین است و ایران دخالتی در جنگ بین این دو کشور ندارد.
سردار سرتیپ ابوالفضل شکارچی روز شنبه ۱۴ آبان در حاشیه همایش "حماسه زنان لرده دشتستان" در بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رژیم حاکم در اوکراین، جدا از بحث مردم این کشور به طور کامل وابسته به صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها است و با تزریق فکری آن‌ها نطقی می‌کنند و ما بیشتر این ادعاها را به صورت نطق می‌بینیم.
وی اضافه کرد: آن‌ها نظام جمهوری اسلامی و کشور ایران را آزموده اند این حرف‌ها و اتهام‌هایی که روسای جمهور آمریکا و اوکراین به ایران نسبت می‌دهند، به طور کامل دروغ و تهمت است.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاع ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: مبادلاتی که ایران با روسیه دارد مربوط به سال‌ها قبل از جنگ روسیه با اوکراین است و ایران دخالتی در جنگ بین این دو کشور ندارد و هر اتفاقی که می‌افتد مربوط به خودشان است.
شکارچی ادامه داد: استکبار جهانی عامل شروع جنگ اوکراین است و انواع و اقسام سلاح و تجهیزات نظامی را در اختیار ارتش این کشور می‌گذارد، اما ایران را متهم به دخالت در این جنگ می‌کند.
وی در ارتباط با اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره آزادی ایران گفت: رئیس جمهور آمریکا دچار آلزایمر و ناتوانی است و ما این گفته او را که بیشتر شبیه شوخی است، جدی نمی‌گیریم.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاع ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی امروز بسیار قوی، منسجم و مقتدرتر از آن است که در مقابل تهدید دشمن بخواهد موضعی داشته باشد.
شکارچی، در باره آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: آمادگی نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز بسیار بالا است و آمریکائی ها، رژیم صهیونیستی و اروپایی‌ها قدرت ایران اسلامی را درک کرده، آزموده و خودشان شاهد هستند.

  • نویسنده :
  • منبع :