19 دی: فرمانده انتظامی شهرستان از توقیف یک دستگاه زانتیا و کشف بیش از هزار لیتر سوخت قاچاق در محور " قم- کاشان" خبر داد.
سرهنگ امیر مختاری اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی لنگرود فرماندهی انتظامی شهرستان قم حین گشت زنی در محور قم –کاشان، یک دستگاه خودروی سواری زانتیا را به ظن حمل قاچاق سوخت متوقف کردند.
وی افزود: با هماهنگی‌های قضائی خودرو به پلیس امنیت اقتصادی استان منتقل و با دعوت از نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و اداره استاندارد از محموله نمونه‌برداری و پس از آزمایشات، قاچاق سوخت محرز و نوع آن گازوئیل اعلام شد.
سرهنگ مختاری افزود: در ادامه خودرو با دستور قضائی به انبار شرکت نفت استان قم گسیل و پس از تخلیه مقدار آن را هزار و ۵۰۰ لیتر بیان کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم افزود: در نهایت پرونده به همراه متهمان به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال و برای راننده و سرنشین قرار قانونی مناسب صادر شد.
سرهنگ مختاری خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه گزارشات خود را از طریق سامانه ۱۱۰ مرکز فوریت‌های پلیسی و یا از طریق مراجعه حضوری به دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) واقع در خیابان امام خمینی (ره) جنب کلانتری ۱۷ شهید بهشتی اعلام کنند.

  • نویسنده :
  • منبع :