19 دی: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با حضور به موقع شناور مقابله با آلودگی دریایی (با قابلیت امداد و نجات دریایی) ۹ گردشگر نوروزی از خطر غرق در آب‌های خلیج فارس نجات پیدا کردند.
امیر قاسمی در گفت وگو با ایسنا، در مورد برگزاری تورهای شبانه در تهران، گفت: شهرداری تهران در سه مجموعه برج آزادی، برج میلاد و تپه های عباس آباد ویژه برنامه هایی را در قالب جشنواره به مناسبت عید نوروز و ماه رمضان برگزار می‌کند.
وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی های انجام شده برای گردشگران سرویس اتوبوس تورهای شبانه برقرار کردیم، افزود: تورهای تهران‌گردی شبانه نیز به صورت رایگان و با استفاده از اتوبوس‌های گردشگری از ایستگاه اراضی عباس آباد به سمت برج میلاد و سپس برج آزادی است.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در مورد ساعت فعالیت تورهای اتوبوسی برج میلاد، برج آزادی و تپه های عباس آباد، افزود:  ساعت استفاده از تورهای شبانه ۱۹ تا ۲۴ خواهد بود.
قاسمی در ادامه با اشاره به گردشگری مذهبی در شهرری و وجود آثار تاریخی در این محدوده، گفت: همچنین این تورها از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به سمت اماکن گردشگری منطقه ۲۰ از ساعت ۱۵ تا اذان مغرب برپا خواهد بود.
مسیرهای گردشگری پایتخت به شرح زیر است:
  • نویسنده :
  • منبع :