19 دی: آیت الله نوری همدانی گفت: امروز سفارشی جز خدمت به مردم و حل مشکلات آنها ندارم و از همه مسئولان بعنوان یک طلبه در حوزه علمیه قم می خواهم که برای جلب رضای خدا و حفظ این انقلاب و نظام اسلامی تلاش کنید که مردم را راضی نگه دارید.
به گزارش دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی، این مرجع تقلید در دیدار استاندار قم با تقدیر از خدمات در حال انجام استاندار قم تأکید کرد: باید این مسیر با شدت ادامه‌ پیدا کند تا مردم ثمرات آن را درک کنند.
این مرجع تقلید پرکار بودن و داشتن ارتباط مستقیم با مردم و درک مشکلات آنها از نزدیک را از ویژگی های استاندار دانسته و خاطرنشان کرد: اگر همه مسؤلان این موضوع را درک کنند که شغل و موقعیتی که در اختیار دارند امانتی است برای خدمت به مردم و خود را در دسترس مردم قرار دهند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
وی نظارت بر بازار و قیمت‌ها را که در قم آغاز شد از دیگر نکات مثبت ارزیابی نموده و افزود: این موضوع بعنوان یک الگو با همین دقت و شدت باید در کل کشور عملی شود تا این قیمت‌های که بی حساب هر روز افزایش پیدا می‌کند با نظارت تا حدودی کنترل گردد.
وی با توجه به گزارش استاندار برای رفع مشکلات روستاهای اطراف قم و موضوع مسکن گفت: باید به مناطق محروم اهمیت بیشتری داد و با پیگیری و حضور مستمر خود مشکلات قابل حل را برطرف کنید و موضوع مسکن‌ نیز با جدیت دنبال شود.
آیت الله نوری همدانی اولویت نخست همه مسئولان را خدمت به مردم و حل مشکلات معیشتی و فرهنگی دانسته و افزود: امروز سفارشی جز خدمت به مردم و حل مشکلات آنها ندارم و از همه مسئولان بعنوان یک طلبه در حوزه علمیه قم می خواهم که برای جلب رضای خدا و حفظ این انقلاب و نظام اسلامی تلاش کنید که مردم را راضی نگه دارید این مردم به گردن همه ما حق دارند.
وی گفت: همین مردم بودند که فوج فوج به جبهه رفتند و جان دادند، همین مردم بودند که این نظام را تا به امروز با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کردند و امروز هم همین مردم هستند که در مقابل دشمن می مانند، پس تا می توانید خدمت کنید و مشکلات را حل نمائید.
وی خطاب به استاندار قم تاکید کرد: این که شما از صبح زود تا ساعت پایانی از شب مشغول خدمت هستید و خودتان پیگیر مشکلات می باشید و در حال تعیین وضعیت کارهای نیمه تمام هستید جای قدردانی و تشکر دارد.
  • نویسنده :
  • منبع :