19 دی: محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه اسلامی مدرسین بعد از پایان انتخابات در پیامی با بیان اینکه به قصد افزودن درصدی به مشارکت در انتخابات شرکت کرده‌ام، گفت: باید عزم خود را برای تغییر بزرگ به نفع مردم شریف کرمان جزم کنیم.

محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین بعد از پایان انتخابات مجلس دوازدهم با صدور پیامی اظهار داشت: از ابتدای حضورم در صحنه انتخابات در کرمان، قصدم ادای دین به مردم شریف زادگاه عزیزم و افزودن درصدی به مشارکت در انتخابات و لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب بود. 

وی ادامه داد: به مصداق «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» از تمام کسانی که به هر نحوی در ستادهای اینجانب فعالیت کرده و با رأی خود به اینجانب اعتماد کردند سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم که در پیشگاه خداوند و روح بلند شهدای گلگون‌کفن کرمان بالاخص سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی مأجور باشند. 

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در این پیام اضافه کرد: به جنابان آقایان حسن پور و دوست علی که مورد اعتماد شما مردم عزیز کرمان و راور قرار گرفتند تبریک عرض کرده و از خداوند متعال توفیقات آن برادران گرامی را در خدمت به مردم بزرگوار کرمان مسالت دارم. 

باهنر یادآورشد: باید عزم خود را برای تغییر بزرگ به نفع مردم شریف کرمان جزم کنیم.

  • نویسنده :
  • منبع :