19 دی آنلاین: در طرح ضربتی پلیس امنیت اقتصادی قم در ۴۸ ساعت گذشته انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما با اشاره به کشف و ضبط ۱۴۰ میلیارد ریال  انواع کالای قاچاق در قم گفت: با اجرای این طرح مجموعاً ۱۴ خودروی حمل کالای قاچاق از جمله دو کامیون و چهار وانت بار توقیف و ۱۱ متهم نیز در این خصوص دستگیر شدند.
وی گفت: در این طرح انواع کالای قاچاق شامل جاروبرقی، گوشت کوب برقی، پتو، کتری برقی، شیر خشک و... که از استان‌های جنوبی به سمت مرکز کشور در حال انتقال بودند کشف و توقیف شد.
سرهنگ نصیری همچنین به توقیف یک خودروی حامل احشام قاچاق اشاره کرد و گفت: به همت ماموران پلیس امنیت اقتصادی قم یک کامیون حامل ۱۰۲ راس دام قاچاق که از یکی از استان‌های همجوار به سمت مرکز کشور در حال حرکت بود توقیف و جهت بررسی و تکمیل پرونده به مراجع ذی‌ربط قانونی منتقل شد.
وی با اشاره به عزم پلیس امنیت اقتصادی استان برای برخورد با مفاسد اقتصادی و خصوصاً کالای قاچاق و قاچاق بر‌ها گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی قم در حال رصد شبانه روزی جاده‌های استان برای حفظ امنیت و برخورد با متخلفان هستند و قاچاقچیان هیچ راه فراری نخواهند داشت.

  • نویسنده :
  • منبع :