سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو مجلس خبرگان رهبري: آيت الله يزدي کانديداي رياست خبرگان مي‌شود

آيت‌الله حيدري درباره کانديداهاي احتمالي رياست اين دوره مجلس خبرگان تصريح کرد: با آيت‌الله يزدي صحبت‌هاي انجام شده است تا کانديدا شود.

عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: در دوره رياست آقاي هاشمي تنش‌هاي زيادي ايجاد شد و به نظرم تناسبي با رياست خبرگان ندارد.

 

آيت‌الله محسن حيدري عضو مجلس خبرگان رهبري در گفتگو با «خبرگزاري دانشجو» با اشاره به انتخاب رياست جديد مجلس خبرگان در اسفندماه سال جاري، اظهار داشت: ويژگي‌هاي کلي براي رياست مجلس خبرگان رهبري در قانون در نظر گرفته شده است در واقع فردي که عضو مجلس خبرگان باشد و توسط اکثريت اعضا انتخاب شود مي‌تواند رياست اين جايگاه مهم را بر عهده بگيرد.

وي تصريح کرد: در دوره‌هاي گذشته روسايي همچون آيات عظام مشکيني و مهدوي کني را داشتيم بنابراين فرد مناسب براي رياست اين دوره نيز بايد همچون آن بزرگان باشد.

نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري تاکيد کرد: رئيس جديد مجلس خبرگان رهبري بايد از لحاظ علمي، تقوا، صلابت و استقامت در خط ولايت فقيه در سطح قابل قبولي باشد و اميدواريم اعضا مناسب‌ترين فرد را انتخاب کنند.

آيت‌الله حيدري درباره کانديداهاي احتمالي رياست اين دوره مجلس خبرگان تصريح کرد: با آيت‌الله يزدي صحبت‌هاي انجام شده است تا کانديدا شود.

وي درباره رياست مجدد آيت‌الله هاشمي رفسنجاني خاطر نشان کرد: در دوره رياست آقاي هاشمي تنش‌هاي زيادي ايجاد شد و به نظرم تناسبي با رياست خبرگان ندارد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٠-١٣٩٣, ٢٢:٣۴

   

پر مبحث ترین ها