سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل پدیده شاندیز متواری شد؟

خبر منتشر شده اخیر در برخی از رسانه‌ها پیرامون متواری‌شدن محسن پهلوان‌مقدم، مدیرعامل شرکت "پدیده" را رسماً تکذیب می‌کنم و اعلام می‌دارم که وی و تمام کسانی‌که در مسائل اخیر این مجموعه دخیل هستند، تحت نظر و کنترل ما خواهند بود.

رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی خبر منتشر شده پیرامون متواری شدن مدیرعامل شرکت "پدیده" را تکذیب کرد.

حجت‌الاسلام علی مظفری صبح امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه برگزاری نخستین گردهمایی آموزشی گزینش‌گران سازمان ثبت اسناد، اظهار داشت: خبر منتشر شده اخیر در برخی از رسانه‌ها پیرامون متواری‌شدن محسن پهلوان‌مقدم، مدیرعامل شرکت "پدیده" را رسماً تکذیب می‌کنم و اعلام می‌دارم که وی و تمام کسانی‌که در مسائل اخیر این مجموعه دخیل هستند، تحت نظر و کنترل ما خواهند بود.

وی افزود: به دادستان ابلاغ کردیم پیگیر این موضوع باشد، همچنین به دنبال مطالبات مردم و سهامداران این شرکت باشد. تا آخرین لحظه‌ای که رضایت کامل مردم را جلب نکنیم، به تلاش خود در این راستا ادامه می‌دهیم.

به گزارش تسنیم، رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مردم و رسانه‌ها نتایج اقدامات صورت گرفته و خبرهای تکمیلی در این باره را از دادستان جویا شوند و مطمئن باشند که قوه‌‍ قضائیه به طور جدی پیگیر این موضوع بوده و ذره‌ای هم از حق مردم کوتاه نمی‌آید.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٣, ٢٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها