سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کامل ترين چراغ قوه جهان / تصویر

بروز شده : ۵-١٢-١٣٩٣, ١٠:۵۶    نسخه چاپی    
يکي از نکات جالب توجه در اين ابزار جديد سيستم ارسال پيام متني و صوتي ديجيتالي است که قابليت برقراري ارتباط صاحب اين چراغ قوه با ساير افرادي که داراي اين محصول جديد هستند را فراهم مي آورد.

  افراد طبيعت دوستي که راهي مناطق جنگلي و کوهستاني مي شوند معمولا از وسايلي نظير چراغ قوه، سيستم موقعيت ياب جهاني، بي سيم و وسايل مشابه ديگري استفاده مي کنند.
اکنون شرکت Fogo Digital تمام اين کاربردها را در يک دستگاه کوچک اما کاربردي گردآورده است تا بتوان آن را پيشرفته ترين و کامل ترين چراغ قوه جهان به شمار آورد.اين دستگاه کوچک اما چند منظوره Fogo نام دارد که مهمترين عملکرد آن چراغ قوه LED قدرتمندي است که سطح قابل توجهي از محيط را در تاريکي مطلق شب روشن مي کند.
نمايشگر GPS و قطب نماي ديجيتالي از ديگر قطعات کاربردي اين فناوري جديد به شمار مي آيد.
اما يکي از نکات جالب توجه در اين ابزار جديد سيستم ارسال پيام متني و صوتي ديجيتالي است که قابليت برقراري ارتباط صاحب اين چراغ قوه با ساير افرادي که داراي اين محصول جديد هستند را فراهم مي آورد.

از امکانات مهم ديگر اين فناوري نوين مي توان به هماهنگ شدن با تلفن همراه هوشمند اشاره کرد.
باتري اين دستگاه 6800 ميلي آمپري بوده که در نوع خود باتري قدرتمندي محسوب مي شود. درگاه USB، قدم شمار، حسگر نوري و حافظه 128 مگابايتي از ديگر قابليت هاي اين چراغ قوه چند منظوره است.

شرکت سازنده در نظر دارد تا در آينده مودم ماهواره اي نيز به اين چراغ قوه جديد اضافه کند.
فروش جهاني اين چراغ قوه که قيمت نهايي آن هنوز مشخص نشده از سپتامبر امسال آغاز مي شود.

 

منبع: مهر

telegram 19dey.com
M Y    5 اسفند 1393 19:18
BIDANA VER MANA
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۵-١٢-١٣٩٣, ١٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها